Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Wano-Rocks bağlantılı, Wano'da anılmayıp görünmeyen tek karakter. Yapboz parçası tamamlanacaktır.
Geliyor Garp yolda. Yazın kenara. Rocks'ı duyunca boşuna gülmedi. Bu işe son noktayı koymak için geliyor. Büyük ihtimal dede ile torun indirecekler Big Mom ve Kaido'yu. Garp yine öncesinde geleceğin KK'sı ile Rocks'ı yıkmıştı burda da yine geleceğin KK'sı ile yıkacak.

" kendi uydurduğun garp bişey yapmıyo diye atarsan" Bana bir tane aksiyonunu göster garpın MF dışında bu dediklerini kanıtlar nitelikte (güç açısından demiyorum). Ya hem asılsız şeyler iddia edip hem de kendince bir şeyler biliyormuş havası yapan benim sanki. Ne güzel kafa. Karakteri gömmek için yorum yapmadım buraya sadece garp ile ilgili düşüncelerimi yazdım. Garpın tanıtım konusunda ne söylememi bekliyorsun, garp ile ilgili şeyler konuşulacak tabiki de. Garpı gömecek olsam ace den başlardım. "Kendi işine gelen kısımları kullanıp diğer kısımlara bakma bile zaten" demen için içi dolu şeyler demen lazım ki yorum yapalım. Boş yorum yapanın boş destekcisi olurmuş onlarda belli ediyor kendini :hhh:
:hhh: şuan seririyi gerçekten izleyen biriyle tartışmak isterdim :hhh:
Ama :hhh: atıp haklı çıkmaya çalıştığın için yinede cevap vercem sana 40 yıl önce yaşanmış rocks olayı başta geliyo Roger 'ın garp dışında bi denizciyi rakip görmemesi bunun ayrıca bi örneğidir marco'ya vuduğu sahnede ki şimdi sadece bunu gördük diyip:hhh:atacak seviyede tartıştığın için ortaya Garp çıkınca WB dahil herkesin verdiği tepkiyi gördük zaten Bigmom'da garp hakkında serzenişlerde bulundu ayrıca koramiralken biri emir verdi diye emri uygulamadı Amiral ol dendiğinde olmadı shikiyi hapse atan garp dendi (yanında sengoku olsa bile Garp dendi) :hhh:yanında sengoku vardı ehehhe diyeceksen zeten kışkırkmat olduğu belli yaptığının diğer denizcilerin Garpa olan saygısınıda gördük episode 0 strong world bölümünde ve onlardan biri eski amirak kuzan neyse ne dersem diyim:hhh: çıkış noktan olacağı için yazdıklarım senin için pek anlam ifade etmesede olur sana özel yazmıyorum

:hhh: şuan seririyi gerçekten izleyen biriyle tartışmak isterdim :hhh:
Ama :hhh: atıp haklı çıkmaya çalıştığın için yinede cevap vercem sana 40 yıl önce yaşanmış rocks olayı başta geliyo Roger 'ın garp dışında bi denizciyi rakip görmemesi bunun ayrıca bi örneğidir marco'ya vuduğu sahnede ki şimdi sadece bunu gördük diyip:hhh:atacak seviyede tartıştığın için ortaya Garp çıkınca WB dahil herkesin verdiği tepkiyi gördük zaten Bigmom'da garp hakkında serzenişlerde bulundu ayrıca koramiralken biri emir verdi diye emri uygulamadı Amiral ol dendiğinde olmadı shikiyi hapse atan garp dendi (yanında sengoku olsa bile Garp dendi) :hhh:yanında sengoku vardı ehehhe diyeceksen zeten kışkırkmat olduğu belli yaptığının diğer denizcilerin Garpa olan saygısınıda gördük episode 0 strong world bölümünde ve onlardan biri eski amirak kuzan neyse ne dersem diyim:hhh: çıkış noktan olacağı için yazdıklarım senin için pek anlam ifade etmesede olur sana özel yazmıyorum
Neyse ben alacağımı aldım güzel saçmaladın. benim sorduğum soruya bak dediklerine bak. Neyse daha fazla kışkırtmak gibi düşünülmesin en iyisi daha fazla yazmayayım. Garpın sayfayı da kirletmeyelim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık