Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Monkey D. Garp'ın Savaşta Yaptıkları

Garp'ın Duruşu

• Kullanılan toplam oy
    138
Luffy küçücük la ne kaçıp gitmesi, ikisini de Dadana verdikleri yaşta. Bunu çevirmek zor olacak MW kaz kömür oldu kömmüüür
Ne kazı ne kömürü yahu.Belli ki Garp Ace konusunda başarılı olamamış o yüzden Luffy'e yükleniyor.O tarihte Ace üniformayı giymiş denizci eğitimi takılıyor olsa hak vereceğim.Ama ona aşılayamamış zaten o yüzden Luffy'e çalışıyor.Ace o sıra serserilikle Sabo ile vakit öldürüyordur.Ace'i kaybettik Luffy'i yapalım olayı o.İkisini birden bu şekilde hazırlasa yahut hazırladığını görsek haklı olabilirdin belki.

Tabii birde öz torunu diye güçlü olacaksın deme durumu da var.Kendi ego tatmini yine. :/

Ne farkeder ki? Luffyi Dadana denizci yapamadığı için bırakmıyor ki,
@Millennium Wizard şimdi hayallerini yok ediyorum, BAM:
Ace ayrılıp korsan olmamış olabilir ona tamam yukarıda yazdım zaten ben diyorum ki Ace konusunda başarısız oldu o yüzden Luffy için yükleniyor.Luffy'i babasından sonradan aldı sanırım getirdi.Ace artık denizci olmayacak bunun farkına vardı torununa eğitim veriyor işte ortada kıyaslama gibi bir seçenek yok yani tek seçenek luffy Garp için o yüzden o lafları ediyor birde ego tatmini var işte benim öz torunumsun benim gibi olacaksın diye.

Ace ayrılıp korsan olmamış olabilir ona tamam yukarıda yazdım zaten ben diyorum ki Ace konusunda başarısız oldu o yüzden Luffy için yükleniyor.Ace artık denizci olmayacak bunun farkına vardı torununa eğitim veriyor işte ortada kıyaslama gibi bir seçenek yok yani tek seçenek luffy Garp için o yüzden o lafları ediyor birde ego tatmini var işte benim öz torunumsun benim gibi olacaksın diye.
Yalnız burada mantık hatası var sözlerinde Ace 17 yaşında ayılıp korsan oluyor Luffy burada 7 yaşında yani Garpın o korsan oldu sen bari denizci ol gibi bir durum yok.

Sana yakın birisi idam edilecekse ve senin de elinden bi şey gelmiyorsa en azından orada bulunmak istemez misin?
Verdiģin kararı sürekli sorgulayacak bir durumda olursun o zaman.Sevdiğin kişinin ölümünü görmek ve elinden bir şey gelmemesinden ise hiç orada olmamayı tercih ederim.

Tabi başımıza gelmediğinden bol keseden sallıyoruz o ayri.

@Dattebayo..!

Keşke dediğin gibi olsa.Şenks hiç gelmese ve Sakazukiyi Aokiji kurtarsa.Böylelikle Sakazuki-Aokijinin filo amiralliği çekişmesi daha sağlam bir zemine de otururdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık