Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Mob Psycho 100

Animeyi nasıl buldunuz ?

• Başarılı

Kullanılan: 52 85.2%
  • Başarısız

Kullanılan: 2 3.3%
  • Daha iyi olabilirdi

Kullanılan: 7 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    61

KONU
Kageyama Shigeo (nam-ı diğer "Serseri") psişik güçlere sahip bir 8. sınıf öğrencisidir. Genç yaşından itibaren doğaüstü güçlerini pek çok alanda sergileme fırsatı bulsa da bu özelliklerinin insanlar tarafından hoş karşılanmadığını görünce güçlerini giderek içinde saklamaya başlar. Artık tek arzusu, sınıfındaki Tsubomi adlı kızla arkadaşlık kurmak ve psişik güçlerini nasıl kullanacağını öğütleyen "rehberi"yle birlikte hayattaki amacını keşfetmektir.

Anime Tartışma Konusu olmadığından açtım arkadaşlar.
http://www.turkanime.tv/anime/mob-psycho-100
Şuan gayet iyi gidiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bunun animesi başlamıştı değil mi? Bu çocuğa Saitama evreninde 1 numaralı kahraman diyorlar ama ne kadar doğru bilmiyorum, öyle bir şeyler okumuştum.

Yami

Bunun animesi başlamıştı değil mi? Bu çocuğa Saitama evreninde 1 numaralı kahraman diyorlar ama ne kadar doğru bilmiyorum, öyle bir şeyler okumuştum.
İlk defa senden duyuyorum ben :D Araştırayım onu biraz.
4 bölüm çıktı şuan izle bir ara gayet iyi.

Yami

Öylemiymiş, nerede geçiyor? Tatsumaki, Saitama'yıda alır ya, kız gücüyle her türlü alır.:D
Wikisinde yazıyor galiba. One açıklamış. Tatsumaki alamaz bence. Sadece Mobun normal halinden len.
Kaşık maşık büktüğü çelimsiz formundan. Mobu yedirmeyiz aynı şekilde Saitamayıda :cool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık