Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

MMORPG Önerileri

Öncelikle selamlar 3 arakdaş her gece 3-4 saat oyuna giriyoruz başlayacak mmorpg oyun arıyoruz

öğrenmesi çok zor olmasın ( çok karışık olmasın)
free2play olsun

bu tarz kafa dağıtmalık girilebilecek oyun varmı bildiğiniz.
Blade and Soul. Tera online. Guild wars 2. wildstar. bildiklerim bunlar hepsi bedava bir bak istersen.

Blade and Soul. Tera online. Guild wars 2. wildstar. bildiklerim bunlar hepsi bedava bir bak istersen.
Blade an soul basit değil komboları epey zor oynarken önümde not defteri 2-3 sayfa tuş listesi ile takılıyordum. Tera pay to win kralı, pvp si beş para etmez klasik görünmezlik bas assasinler ile dolu. Guild wars 2 oynanabilir ama epey eski bir oyun öndekiler alıp başını gitmiştir. Wildstar incelemerinde pek beğenilmedi oynamadığım için bilmiyorum ama olumsuz pek çok yoruma denk geldim.

Para harcamayı düşünüyorsanız Wow , yoksa da bence Lol diğer mmorpg lerin yerini dolduruyor artık. Oyuncu yok , ekstra para istiyorlar yada parayla oynuyorsun o tarzı.

Para harcamayı düşünüyorsanız Wow , yoksa da bence Lol diğer mmorpg lerin yerini dolduruyor artık. Oyuncu yok , ekstra para istiyorlar yada parayla oynuyorsun o tarzı.
şuan lol oynuyoruz da şöyle bir dezavantajı var kaybedince birbirimize giriyoruz hepimiz flamerız :) kafa dağıtmak için girip stress olup çıkıyoruz. o yüzden değişik bişey bakıyoruz.

ben knight oynuyordum eskiden ama onun da durumu içler acısı şuan.o tarz bir oyun olsa güzel olur. canavar kes exp al item kas falan.

diğer arkadaşların önerilerine bakıyorum şuan

şuan lol oynuyoruz da şöyle bir dezavantajı var kaybedince birbirimize giriyoruz hepimiz flamerız :) kafa dağıtmak için girip stress olup çıkıyoruz. o yüzden değişik bişey bakıyoruz.

ben knight oynuyordum eskiden ama onun da durumu içler acısı şuan.o tarz bir oyun olsa güzel olur. canavar kes exp al item kas falan.

diğer arkadaşların önerilerine bakıyorum şuan
Bulursanız bir etikeletleyin beni de .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık