Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Minato Namikaze vs. Borsalino

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Şu 8 kuyruklu eleman mesela tepki gösterebiliyor. Bıçağı arkadan Minato ona dayamış olsa bile kendisi de aynısını Minato için yapıyor. Yani o adam bile bu duruma o şekilde tepki gösterebiliyorsa Kizaru gibi biri her şekilde gösterir. Ki Kizaru'nun ışınları Minato için ölümcül vuruşlar olur. K.haki diye bir olay da var. Hani ful logia modta dursa Kizaru üstüne o yazıyı da yazamaz.
Aga o Mühür ne olursa olsun onu oraya yerleştirir Minato. Killer Bee bijuu'sunu kontrol edebilen bi eleman öyle olaylarda bijuular sensör görevi görüyorlar Hız, Genjutsu vs. Durumlarında bijuların yardımı büyük oluyor ve o Killer Bee 4. Raikage'nin kardeşi az çok hıza karşı duyuları iyidir daha 10 yaşında filan Raikagenin hızı ile kombine olabiliyor.

Aga o Mühür ne olursa olsun onu oraya yerleştirir Minato. Killer Bee bijuu'sunu kontrol edebilen bi eleman öyle olaylarda bijuular sensör görevi görüyorlar Hız, Genjutsu vs. Durumlarında bijuların yardımı büyük oluyor.
Olayın biju ile alakası yok. gyjbsch nin attığı videoya bakarsan zaten bijunun kolu yüzünden öyle bir duruma düşüyor. He sensör görevi olayı diyorsan aynısı K.haki olarak OP evreninde var. Ki hız olarak zaten aşağı kalmaz. Diyorum Minato'dan hele hiç aşağı kalmaz. Çünkü Minato'nun kendisi değil tekniği sayesinde teleport oluyor. Kendisi o hızda değil. Sadece yer değiştirme olarak o hıza erişiyor. Hani Kizaru'nun yanında bitse bile yine hamle yapmak için kendi hızı devreye girecek. Olay bu noktaya gelse bile Kizaru aşağı kalmaz.

Diğer taraftan yok yazı silinmiyor. Yok ateş sönmüyor. Neden Naruto serisinin kuralları bu dövüş için geçerli. Durum öyleyse hakisi olmadan gitsin Minato kumda oynasın.:S

Olayın biju ile alakası yok. gyjbsch nin attığı videoya bakarsan zaten bijunun kolu yüzünden öyle bir duruma düşüyor. He sensör görevi olayı diyorsan aynısı K.haki olarak OP evreninde var. Ki hız olarak zaten aşağı kalmaz. Diyorum Minato'dan hele hiç aşağı kalmaz. Çünkü Minato'nun kendisi değil tekniği sayesinde teleport oluyor. Kendisi o hızda değil. Sadece yer değiştirme olarak o hıza erişiyor. Hani Kizaru'nun yanında bitse bile yine hamle yapmak için kendi hızı devreye girecek. Olay bu noktaya gelse bile Kizaru aşağı kalmaz.

Diğer taraftan yok yazı silinmiyor. Yok ateş sönmüyor. Neden Naruto serisinin kuralları bu dövüş için geçerli. Durum öyleyse hakisi olmadan gitsin Minato kumda oynasın.:S
Kurallar konusunu bana sorma ben olanları söylüyorum sana senin o sönmeyen ateş dediğinde Amaterasu hacı :D sıradan kibrit alevi değil neyse kardeşim muhabbet için sağol ben kaçar.

Yami

Kurallar konusunu bana sorma ben olanları söylüyorum sana senin o sönmeyen ateş dediğinde Amaterasu hacı :D
Tartıştığın arkadş engellemişim. Çevrimdışıyken baktımda alpamismiş.
Gerçi yorumumu görür Naruto hakkında pek bilgisi yok. Ona göre tartış :D
Sürekli farklı konulara sapıyor yani bil istedim.

Bak hocam sen anlamıyorsun ki, Naruto'da ki elemanlar kimseden yumruk yemiyor, kayboluyor kaçıyor klonlanıyor falan yani yumruk yemek yok. Birde tüm Naruto karakterlerini tekler falan diyorsun, Tobi gibi bir adam var seride, Haki'yle bile dokunamazsın adama. Tabii Kaidou reyiz istisna, o ayrı.
Simdi dediğin dogru adamlar ninja bir sürü kamufle jutsuları var ama saka wb kizaru gibi alan saldırı yapan adamlara karşı sansları yok.Hele BB naruto için ütopya tek başına naruto evrenin antisi gibi kılına dokunamazlar

Kurallar konusunu bana sorma ben olanları söylüyorum sana senin o sönmeyen ateş dediğinde Amaterasu hacı :D sıradan kibrit alevi değil neyse kardeşim muhabbet için sağol ben kaçar.
İyi de konuda mühür teknikleri de yok demiş. Sizin demenize göre o teknik o sayede gerçekleşiyor. Sana da sağol. Kibrit alevi değil. Ona göre Magma kibrit alevi oluyor herhalde.:D

Yami

Simdi dediğin dogru adamlar ninja bir sürü kamufle jutsuları var ama saka wb kizaru gibi alan saldırı yapan adamlara karşı sansları yok.Hele BB naruto için ütopya tek başına naruto evrenin antisi gibi kılına dokunamazlar
Neyin antisi Bb ? Karanlık Naruto evreninde bir hiç kardeşim.

İyi de konuda mühür teknikleri de yok demiş. Sizin demenize göre o teknik o sayede gerçekleşiyor. Sana da sağol.
O mühür bu mühür değil direk can alan mühür @Millenium Wizard'ın dediği bu can alan mühürler zaten onlar olsa Minato'yuda Kizaru'ya dokundurtmazdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık