Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Minato Namikaze vs. Borsalino

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Sık sık one piece ve narutodaki sağlam karakterler kapıştırılıyor.Op daki yonkoular amiraller naruto evrenine fazla gelir.Optaki karakterler bi kere fiziksel anlamda çok güçlü mesela kaido temel anlamda yumruğuyla tüm naruto karakterlerini tekler!
Bak hocam sen anlamıyorsun ki, Naruto'da ki elemanlar kimseden yumruk yemiyor, kayboluyor kaçıyor klonlanıyor falan yani yumruk yemek yok. Birde tüm Naruto karakterlerini tekler falan diyorsun, Tobi gibi bir adam var seride, Haki'yle bile dokunamazsın adama. Tabii Kaidou reyiz istisna, o ayrı.

Kizaru o saldırıyı korsanlara yapsa Wb'nin 5-10 adamı kalırdı, veya desteğe gelen Luffy'lere yapsaydı ortada korsan kalmazdı ama yapmıyor.

Minato anime ve manganın en başından sonuna kadar efsane olarak bilindi. Minato'nun adını hep bir farklı andılar o varsa direkt kaçın dediler. 3. Hokage sağken yerini devretti. Dragon'da öyle bir şey görmedik duymadık. Roger efsane olarak geçiyor.

İlk 3 dk başlangıç.
MF'de bile Dragon'un oğlu olduğunu duyduğu zaman Buggy'nin ve diğerlerinin tepkisi nasıl oluyor git bak. Akainu Roger ve Dragon'un isimlerini yan yana koyuyor. Her şeyi geçtim. Sen kendin Ana karakter babası dedin. Al işte Dragon da ana karakter babası Selim. Neyini kıvırıyorsun? :S Ayrıca diyorum evrenler arasında güç farkı var. Minato efsane olabilir. Ama gücü yetersiz OP evreni için.

MF'de bile Dragon'un oğlu olduğunu duyduğu zaman Buggy'nin ve diğerlerinin tepkisi nasıl oluyor git bak. Akainu Roger ve Dragon'un isimlerini yan yana koyuyor. Her şeyi geçtim. Sen kendin Ana karakter babası dedin. Al işte Dragon da ana karakter babası Selim. Neyini kıvırıyorsun? :S Ayrıca diyorum evrenler arasında güç farkı var. Minato efsane olabilir. Ama gücü yetersiz OP evreni için.
Ben evrenler arası farkı sizin gibi görmüyorum. Ayrıca Db izliyorsun orada bile bak dedesinden hemen saygı ile konuşuyorlar. Dragon ise devrim ile ön planda. Kaido gibi tanıtılmadı, adam saklanarak yaşıyor.

Bu videoya bir bakmanı rica ediyorum.

Ben evrenler arası farkı sizin gibi görmüyorum. Ayrıca Db izliyorsun orada bile bak dedesinden hemen saygı ile konuşuyorlar. Dragon ise devrim ile ön planda. Kaido gibi tanıtılmadı, adam saklanarak yaşıyor.

Bu videoya bir bakmanı rica ediyorum.
Saklanarak yaşıyor diyorsun da gidip kendini Dünya Hükümetine açık hale mi getirsin? Luffy'nin ID'te gerçekleştirdiği mucizeleri görüyor. İvankov babasının kim olduğunu öğrendi mi bunu normal karşılıyor. Kaido gibi hiçbir Yonkou tanıtılmadı zaten. Hani çok eğip büküyorsun bence. Neyse konu o da değil.

Şu video da abartılacak ne var hacı? Raikage'nin çıkardığı az bir şey yıldırım mı? Yoksa Minato'nun hızı mı?

Saklanarak yaşıyor diyorsun da gidip kendini Dünya Hükümetine açık hale mi getirsin? Luffy'nin ID'te gerçekleştirdiği mucizeleri görüyor. İvankov babasının kim olduğunu öğrendi mi bunu normal karşılıyor. Kaido gibi hiçbir Yonkou tanıtılmadı zaten. Hani çok eğip büküyorsun bence. Neyse konu o da değil.

Şu video da abartılacak ne var hacı? Raikage'nin çıkardığı az bir şey yıldırım mı? Yoksa Minato'nun hızı mı?
Bak lazer falan diyorsun ya, jonin Darui bile o lazerin ağa babasını yapıyor hemde istediği gibi eğip büküyor. Minato bu adamın kagesi ile aşık atıyor.

Lazer falan hikaye Naruto evreni için.

Bak lazer falan diyorsun ya, jonin Darui bile o lazerin ağa babasını yapıyor hemde istediği gibi eğip büküyor. Minato bu adamın kagesi ile aşık atıyor.

Lazer falan hikaye Naruto evreni için.
Yahu nerde ağa babası oluyor. Kizaru'nun bir tane lazerinin yaptığı patlamayı görmedin herhalde hacı?

Kizaru Marco'ya attığı saldırıyı Minato'ya atsa Minato onu başka yere yönlendirir Kyuubi'nin bijuu damasına yaptığı gibi vs.
Minato daha zeki daha hızlı Minato diyeyim ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık