Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Minato Namikaze vs. Borsalino

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Minato sadece kunai'ye ihtiyacı yok. kaldı ki ışınlanmadan da hızlı zaten. Kizaru da ışık hızında değil zaten. Adam adadan adayı gemiyle seyahat ediyor ancak Minato vurana kadar dünyayı 7 kere dönüyor :D :D Az at da ...
Kizaru kalpazan ve uyuşuk bir yapıya sahip.supernovalari dağittiğinda x drake gelen tekmeyi bile görmüyor, apoo kaçmaya çalişip dibi boyluyordu.hatta kaçan korsanlari dahi kizaru kovalamiyor yardimcisini denden mushiden arayip kaçtilar diyor.kizarunun işik hizinda olmadiği nerede açiklandi bir bilgi verirmisin çok emin bir arkadaşa benziyorsun, evet olduğuda açiklanmadi net şekilde, ama ortada yenmiş bir meyve var meyvenin ismi gücü ortada minatonun ciddi halini gördük raikageden daha hizli ama işik hizina ulaşabileceğini sanmam, kizarunun ciddi olmadan yaptiklari ortada uyaniş vs. Olaylarina hiç girmiyorum.

kizarunun işik hizinda olmadiği nerede açiklandi bir bilgi verirmisin çok emin bir arkadaşa benziyorsun
Açıklamaya gerek yok ki, adamın direkt aksiyonları öyle olmadığını gösteriyor :D

.supernovalari dağittiğinda x drake gelen tekmeyi bile görmüyor, apoo kaçmaya çalişip dibi boyluyordu.
Bunun konuyla alakası yok. Aynısını Minato yapardı. Hatta adam daha Jonin iken 3. Büyük Ninja Savaşında , Konoha'nın Taş Köyüne karşı kaybetmek üzere olduğu cepheye gelip 1000 Taş Köyü ninjasını tek alıyor ve Taş Köyü savaştan çekiliyor. Adam hakkında emir var "Gördüğünüz yerde savaşmayın kaçın." diye. Böyle bir emir Madara için bile yok, kageler için bile yok, Itachi için bile yok, Jinchuurikiler için bile yok. Adam bana zaman atlaması önce Supernovalar diyor. Jonin etmez çoğu.

işik hizina ulaşabileceğini sanmam
Ulaşmasına gerek yok çünkü rakibi o hızda değil.

kizarunun ciddi olmadan yaptiklari ortada uyaniş vs. Olaylarina hiç girmiyorum.
Ben de Sennin Mode ve Kurama Moda hiç girmedim zaten.

@FistofLove Yok ikna olmadim.Minato şişirilmiş bir balondur.yazar sonradan çok güçlüydü şöyleydi böyleydi diye yedirmeye çalişti bomboş öldü. çöpçöpülyus taş köyüne kakashiyle gaiyi göndersen zaten akşama kadar köyü alir gelirler. Minatonun işik hizina ulaşamayacağini kendin kabul ediyorsun ulaşmasina gerek yok diyerek zaten, etrafindaki herseyi ışığa dönüştüren bedeni full ışık olan bir karakterin ışık hızına ulaşamamasi saçma adamin kendisi ışık. Adamin savunma tezine bak benim x drake apo karşilaştirmalarimi beğenmeyip kiçikirik taş köyünün bildirisini söylüyor taş köyü kim yav madara için bile bildiri yok diyor, sanki konoha dişinda hikaye vardida onlar bildiri yayinlamadi gibi yok kardeşim minato kizaruya yetişemez.

Yok ikna olmadim.
İkna ol diye demedim zaten :D Yanlışlarını düzelttim. Önyargılı ve sabit fikirliler ikna olmazlar zaten.

Minato şişirilmiş bir balondur.
Hah şöyle gerçek rengini göster yaa. Hater'ım deseydin, muhattap almazdık :D

azar sonradan çok güçlüydü şöyleydi böyleydi diye yedirmeye çalişti
Yazar seriyi bu adamla açıyor, Şeytan Tilki'yi mühürleyip, Köyü Kurtaran Kahraman diye. Nasıl "sonradan" oldu ? :D Önce okuduğun eserin bir başını sonunu anlayabil, sonra konuş.

çöpçöpülyus taş köyüne kakashiyle gaiyi göndersen zaten akşama kadar köyü alir gelirler.
Bunu kum köyü için desen neyse de Hokagelerden sonra en güçlü kagelerin çıktığı ülke, databooklarda, askeri gücü en yüksek olan ülke, iki çok güçlü bijuusu olan, içinden Deidara, Kitsuchi, Kurotsuchi gibi tipler çıkarabilmiş bir köyü Kakashi ile Gai biraz zor alır anca avuçlarına alabilirler. Gai 8 Kapı açıp kendinin de ölmesi gerek ki o zaman bile tüm nüfusunu yok edemez.

etrafindaki herseyi ışığa dönüştüren bedeni full ışık olan bir karakterin ışık hızına ulaşamamasi saçma adamin kendisi ışık.
Kardeş, bu saçmalığı bana değil Oda'ya söyle. Kaldı ki Kizaru "Işık Meyvesi" değil "Parıltı Meyvesi" yemiş birisi. Sanat meyvesi yiyenin etrafındaki her şeyi sanata çevirdiği saçma bir olay meyveler, nasıl işlediğini yazarın kendisi bile bir gün açıklama zahmetine girmemiş. Ben icraate bakarım. Işık hızında mı hareket ediyor ? Yoo yanından geçemiyor.

Adamin savunma tezine bak benim x drake apo karşilaştirmalarimi beğenmeyip kiçikirik taş köyünün bildirisini söylüyor
Dostum o benim "savunma tezim" değildi. Sana bir teze gerek yok zaten. Ancak , süpernovalar hele de zaman atlaması öncesi halleri, Naruto'nun kage sınıfı çarların pek çoğu için çer çöpler zaten ben de asna Mİnato 'nun daha 19-20 yaşında Jonin'ken yaptığı bir şeyi söyledim. Ve adam bunu zorlanmadan yaptı. Bunu algılayamıyorsan buna yapacak bişi yok.

kardeşim minato kizaruya yetişemez.
Feat'ler ve icraatler tersini kanıtlıyor maalesef. Sen istediğin kadar tekrar et bu dediğini. Saatte 200 km koşan gazel adam Luffy ile Zoro'ya blitz atmış :D Bu evrende , Kizaru dediğin adam yelkenli gemiyle seyahat ediyor. Tek patlar bir tabancadan çıkabilecek mermiden çekiniyor ya :D Sen Işık hızında giden bir şeye mermi sıkılabiliyor mu onu öğren bi ... Sonra bir daha düşün.

Gitmişler maksimum taktik becerisi; marco'ya kelepçe takıp zarar verebilmek olan kizaruyla kıyaslıyorlar.
Kelepçeyi de Onigumo (örümcek kor-amiral) takıyordu zaten. Kizaru bundan sadece faydalandı.

diğeri sarı maymun
Şaka yaptığını biliyorum ancak bu sarı maymun, kızıl köpek ve mavi kuş çin mitolojisinde Yeşim Sarayını (Marineford ya da Marijois bu durumda) koruyan gardiyan ruhların adıdır. Oradan gelmekte. Hatta bunlar 3 tane değil 4 tanedir. 4.sünün adı da Beyaz Ejder'dir O yüzden Dragon'un eskiden amiral olduğu teorisi var işte. Yani şaka yaptın biliyorum ancak bilmeyenler için eklemek istedim. Maymun lakabı buradan geliyor:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık