Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Shiryu

Hangisi kazanır Mihawk mı Shiliew mi ?

• Kullanılan toplam oy
    77
  • Anket kapatılmış .
Mihawk

DRACULE MİHAWK shicibukailerden biri ve dünyanın en iyi kılıç ustası zaten bilmeyen yok uzatmıyorum

Shiliew

Shiliew (Shiryū), Impel Down'ın eski Baş Gardiyanı'dır. Mahkumlara yaptığı zulümler nedeniyle bu görevinden alınıp, idama mahkum edilmiştir. Monkey D. Luffy'nin hapishanede isyan çıkarması, daha sonra Marshall D. Teach'in de hapishaneye gelmesi üzerine hapishane çalışanlarına yardım etmesi için geçici olarak serbest bırakılmıştır. Ancak, Shiliew yardım etmek yerine korsanlarla anlaşmış ve Teach'in teklifini kabul edip onun tayfasına katılmıştır. Şu anda Karasakal Korsanları'nın İkinci Gemisi'nin kaptanı

Kılıcı fazla karıştırmayın. Magellan'ın karşısındaki durumunu okuduğumuz adam korsan olunca kesin power up alıp Magellan'ı geçmiştir. Sağ kol zaten Amiral demek. Korsanlığa bu yakışır. Bu sebeple kısa bir zaman içerisinde korsan Shiliew > Shichibukai Mihawk olacaktır. Belki de olmuştur.

Kılıcı fazla karıştırmayın. Magellan'ın karşısındaki durumunu okuduğumuz adam korsan olunca kesin power up alıp Magellan'ı geçmiştir. Sağ kol zaten Amiral demek. Korsanlığa bu yakışır. Bu sebeple kısa bir zaman içerisinde korsan Shiliew > Shichibukai Mihawk olacaktır. Belki de olmuştur.
Karasakal gibi güç delisi bir Adamın en iyi adamı kesinlikle canavar olmalı ve power up aldığı kısmına bende katılıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık