Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ünvanın nasıl el değiştirdiği önemli değil. Sonuçta ortada bir dövüş oluyor. Öpücük atmıyorlar ya birbirlerine. En iyiyi geçersen en iyi olursun. Bu kadar basit.

Nasıl yenilince Mihawk'ın en güçlü olmadığını anlayacağız ? Böyle bir mantık olmaz :) Ünvanı olan kişi yenilmez mi ? Yenildi diye en güçlü olmaz mı ?

O zaman ünvana sahip her kişi yenildiginde aslında en güçlü olmuyor mu ? Zoro Mihawk'ı geçtiğinde ondan iyi olduğu için değil aslında Mihawk en güçlü olmadığı için mi geçecek ? Var mı böyle bir şey ? Senin mantığınla Mihawk 10'dur Zoro onu geçince yine 10'dur gibi bir şey. Mihawk 10 ise Zoro onu geçince 11 olacak 12 olacak. Ya da başka biri Mihawk'ı geçerse Mihawk en iyi olmadığı için değil o Adam Mihawk'tan iyi olduğu için geçecek. Seninkini hem ünvan sahibini hem de onu geçecek olan kişiyi aşağılamak. Hiç hoş değil, hiç :artiz:
Benim yazdığımla aynı şeyi yazıp diğer taraftan bakıyorsun. Mihawk Zoroyu geçince hem ondan daha güçlü oldupu hem Mihawk en güçlü olmadığı için geçmiş olacak. Çünkü en güçlü, Mihawk'ı geçebileceğini gösterdiği için Zoro oluyor.

Ünvan konusunda anlaştık sanırım.

Benim yazdığımla aynı şeyi yazıp diğer taraftan bakıyorsun. Mihawk Zoroyu geçince hem ondan daha güçlü oldupu hem Mihawk en güçlü olmadığı için geçmiş olacak. Çünkü en güçlü, Mihawk'ı geçebileceğini gösterdiği için Zoro oluyor.

Ünvan konusunda anlaştık sanırım.
Şöyle diyim. Zoro Mihawk'la karşılaştığında Mihawk hala en güçlü. Çünkü mangaka bu ünvanı Op evreninde Mihawk'tan güçlü bir kılıç ustası olmadığı için ona vermiş. Zoro geçerse sonrası zaten malum.

Linlin kendine kılıç ustası dediği sürece Zoro'nun hedefindedir.
Zoro'nun sözü net "Kendine kılıç ustası diyen herkesi yeneceğim."

Kaku ve Cabaji'nin sözleri ortada adamlar farklı dövüş sanatlarında usta olmalarına rağmen kendilerine kılıç ustası diyorlar.
Tek Daz Bones kendine kılıç ustası demedi suikastçiyim dedi ve Zoro'da bunu doğrulayıp madenciye benziyorsun dedi.
Ama o da elinde kılıç olmamasına rağmen ben kendimi kılıç ustası olarak görüyorum dese o da Zoro'nun hedefinde olurdu.

Kaku ve Cabaji bile kılıç ustası iken Zoro'ya benziyor denen Rayleigh ve yine aynı şekilde Mihawk ile kılıç düellosu yaptığı söylenen Oda'nın üst düzey bir kılıç ustası olarka söylediği adam kılıç ustası değildir demek saçmalıktır.

Linlin yine bir nebze doğru olabilir kendisini Daz Bones gibi kılıç ustası olarak görmeyebilir. Bu da Zoro'nun hedefi olmaktan çıkarır.

Son düzenleme:
Şöyle diyim. Zoro Mihawk'la karşılaştığında Mihawk hala en güçlü. Çünkü mangaka bu ünvanı Op evreninde Mihawk'tan güçlü bir kılıç ustası olmadığı için ona vermiş. Zoro geçerse sonrası zaten malum.
Bunu açıklamıştım. Halk bu ünvanın farkında yani Oda'nın bize sunduğu bir bilgi değil bu ünvan birisini yada birilerini yenerek ulaşılmış yada alınmış. Birisi onu yenmedikçe de onda kalacak. Yani dediğin gibi Mihawktan güçlü kılıç ustadı olmadığı için verilmiş gibi bir olay yok çünkü halk her karakterin hangi güce sahip olduğunu bilemez ve bilmiyorda.

Kaç yaşına gelmiş adamlar, Luffy bu yaşında pataklıyor hadi gönlün olsun Mihawkı seneye pataklayacak güce ulaşsın.

Sen Mihawkla Luffy'i kıyaslayarak büyük hata yapıyorsun asıl.
Şu yaşa gelmis Mihawk'la Luffy i karşılaştırmıyorum. Şu "mihawkla luffy i mi karşılaştırıyorsunuz hani luffy olacak da mihawk olamıcak mı" dan kastım luffy yaşındaki mihawktı. bu adamın neler yasadıgını bilmiyoruz tahminlerden yürütüyorum sadece. bak adam dünyanın en iyi kılıc ustası olmuş, belli ki rahattan hoşlanıyor ki Shichi olmuş luffy gibi cazgır biri değil. cazgır biri olsaydı neler olurdu kim bilir. akagami ile dövüşleri efsane olmuş bak aşmış adam olarak kabul ettiğiniz wb bile böyle anlatıyor. genç yaşta dövüşmüş olsalar bile baya ses getirmiş. ki bu da basarıdır. shanks gitti yonko oldu bu adam shichi oldu. ee ? bundan yonko olmaz anlamı çıkmaz. sakin bi adam işte ıssız bir adaya yerleşmiş falan filan. kendine rakip bulamayısından dolayı bıkkınlık gelmis bile olabilir ki kasmayı bırakmıştır. yonko olmaması için hiçbir sebep yok. adam bu haliyle dünyanın en güçlü kılıç ustası. luffy kadar güçlenecem güçlenecem dese kk bile olabilirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık