Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Mihawk'ın Seviyesi Hakkında

Tek kolu da yok. Büyük dezavantaj :D Bakalım Marco'ların Teach'le olan dövüşünden kimler sağ çıktı. Belki de Jozu gitmiştir. Ki gittiyse Teach'lerle olan savaş bunun için biçilmiş kaftan olurdu. Tek Marco kurtulmuştur bak gör.
Tek Marco kurtulmuş olsun lütfen. Diğerlerinin meyvesini çalsınlar. Gönül Marco'nun Shankslara gitmesinden yana ama büyük ihtimal Luffylerle ittifak olacak :(

aaffcc

2 yıl aradan sonra öğrenmiştir demişim zaten.Sen nerenle okuyosun asıl garip olan o.
peki o zaman senin mantığına gelirsek WW de haki kullanamıyor.Aokijinin göğsüne bisentosunu sapladığında ölmemişti.Orda haki kullanmaması,kullanamadığı anlamına gelmez ki :D

peki o zaman senin mantığına gelirsek WW de haki kullanamıyor.Aokijinin göğsüne bisentosunu sapladığında ölmemişti.Orda haki kullanmaması,kullanamadığı anlamına gelmez ki :D
Baya bir yanlış mantıktan geldin, çünkü WB daha önceden Ace'e ve Akainu'ya Haki'li saldırılar yapmıştı.

Bu arada Buggy'yi kesememesi normal, çünkü Buggy'nin meyvesi kesilmek üzerine zaten, haliyle Haki'de kullansan kesemezsin, Mihawk o sebeple 2.ci seferde de Buggy'yi kesememiştir, ancak Buggy'nin kendi saldırısını ona yansıtarak Buggy'yi yenebildi.

Nasıl ki Lastik Luffy'nin kemiği Haki ile dahi kırılmıyorsa, Buggy'de Haki ile dahi kesilmiyor işte.

aaffcc

Baya bir yanlış mantıktan geldin, çünkü WB daha önceden Ace'e ve Akainu'ya Haki'li saldırılar yapmıştı.

Bu arada Buggy'yi kesememesi normal, çünkü Buggy'nin meyvesi kesilmek üzerine zaten, haliyle Haki'de kullansan kesemezsin, Mihawk o sebeple 2.ci seferde de Buggy'yi kesememiştir, ancak Buggy'nin kendi saldırısını ona yansıtarak Buggy'yi yenebildi.

Nasıl ki Lastik Luffy'nin kemiği Haki ile dahi kırılmıyorsa, Buggy'de Haki ile dahi kesilmiyor işte.
benim bahsettiğim başka bişey ama..
biliyorum buggy'i hakili kılıç olsa dahi kesilemez ama bu karşı tarafın haki kullanamadığı anlamına gelmez ondan dolayı WB örneğini verdim.Yani arkadaşın dediği gibi ölmediyse haki kullanamıyordur mantığı çok yanlış.Aokiji ölmediğine göre WB haki kullanamıyor diyemeyiz kullandığını defalarca gördük çünkü öncesinde :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık