Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'ın Ödülü Neden Açıklanmadı? Sizce Eski Ödülü Ne Kadardır?

"Konu güncellenmiştir".

Mihawk'ın Korsan olmadığını ve ödülü olduğunu öğrendik. Ayrıca kartında WG bayrağı olan tek Shichibukai. Gerekli eklemeleri yaptım.

Son düzenleme:
"Konu güncellenmiştir".

Mihawk'ın Korsan olmadığını ve ödülü olduğunu öğrendik. Gerekli eklemeleri yaptım.
Ben daha önceden korsan olmayabileceğine dair birşeyler yazmıştım baya eskiden biraz teoriye kaçar şekilde.Şimdilerde verilen can sıkıntısına shichibukai oldu bilgisi de bununla tamamen örtüşüyor zaten eğer doğruysa.

Hep yazmıştım Luffy olmasa Zoro bile korsan olmayacaktı Mihawk niye olsun diye bir mantık yürütmüştüm doğruymuş demek.

636363 kere söyledim. Im Mihawk’ın babası. Ödülü geçmiş korsancıklarından geliyor. Mavi çünkü ödülü aktif değil. İnsanlar Shibukai diye dokunulmaz sanıyor ama aslında manası çok derin.

Ben daha önceden korsan olmayabileceğine dair birşeyler yazmıştım baya eskiden biraz teoriye kaçar şekilde.Şimdilerde verilen can sıkıntısına shichibukai oldu bilgisi de bununla tamamen örtüşüyor zaten eğer doğruysa.

Hep yazmıştım Luffy olmasa Zoro bile korsan olmayacaktı Mihawk niye olsun diye bir mantık yürütmüştüm doğruymuş demek.
Zaten adamın tayfası da mevcut değil ve bir tayfaya da mensup değil. Sıkıntıdan schi olduğu da kesin zaten :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık