Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
Yalnız WB'de Aka'ya anca Aka'nın dikkati başka bir yerdeyken vurabildi.Mf de ikiside birbirine 2 net darbe vurdu ve ikiside birbirine aynı oranda hasar verdi desek çokta yanlış olmaz.Ayrıca mf WB o haliyle bile en güçlüyse zirve hali yonkoyu 2 dkda paketler heralde.WB'nin zirve haliyle yonko arasında da o kadar uçurum olduğunu düşünmediğimden mf WB'ye zirve diyemiyorum.
Aka WB'ye dikkati başka yerdeyken bile vuramadı diyoruz bak iki yorum yukarda :D Adam kalp krizi geçirdi la anca öyle vurabildiler

Aka WB'ye dikkati başka yerdeyken bile vuramadı diyoruz bak iki yorum yukarda :D Adam kalp krizi geçirdi la anca öyle vurabildiler
Garp'a 2 snlik bakış atması tüm dikkatinin onda olduğunu mu gösteriyor ? :/ Aka'nın diğerlerini peşlerken WB'nin bir anda arkasında bitmesiyle o durum bir mi ? Hani dediğim gibi 2 net vuruş yaptılar birbirlerine ve aldıkları hasar açısından çok fark görebiliyor musun ? Ha WB'yi o dövüşten galip çıkardı eyvallahta yonko>amiral denklemi zaten bilinen bir şey.Bu onu en güçlü yapmaya yetmiyor ki.

Yalnız WB'de Aka'ya anca Aka'nın dikkati başka bir yerdeyken vurabildi.Mf de ikiside birbirine 2 net darbe vurdu ve ikiside birbirine aynı oranda hasar verdi desek çokta yanlış olmaz.Ayrıca mf WB o haliyle bile en güçlüyse zirve hali yonkoyu 2 dkda paketler heralde.WB'nin zirve haliyle yonko arasında da o kadar uçurum olduğunu düşünmediğimden mf WB'ye zirve diyemiyorum.
meyve gücü yaşlanmaz.Gençliği ile son hali arasında serilik ve dayanıklılık olarak fark vardır.Hatta Sakazukiye vurduğu yumruklar net genç halindekilerdir bence.

Garp'a 2 snlik bakış atması tüm dikkatinin onda olduğunu mu gösteriyor ? :/ Aka'nın diğerlerini peşlerken WB'nin bir anda arkasında bitmesiyle o durum bir mi ? Hani dediğim gibi 2 net vuruş yaptılar birbirlerine ve aldıkları hasar açısından çok fark görebiliyor musun ? Ha WB'yi o dövüşten galip çıkardı eyvallahta yonko>amiral denklemi zaten bilinen bir şey.Bu onu en güçlü yapmaya yetmiyor ki.
Akainu'nun kendisi dikkatini bana ver diyor adama. Ben aynı demiyorum ama dikkati başka yerde olanların düştükleri durumlar ortada. WB için Dikkat dağınıklığı yetmiyor adamın krize girmesi gerekiyor ki WB'nin Hq'deki hali normal değil adamın oğlu bıçak altında bunu Bigmom'un resminin düşmanda olması ile ilişkilendirebilirsin. En kıymet verdiği şey tehlikedeyken hastalıktan nasibini alıyor anca o şekilde vurabiliyorlar.

Beyazsakal'a her zaman için saldırma girişimleri olmuş. Ace ve Crocodile bu konuda iki güzel örnek. Bu adamı tahtından kimse indirememiş. Ace'in geçmişi gösterilirken yine Beyazsakal Korsanları'nın başka korsan tayfaları ile mücadele ettiklerini görüyoruz.

Istese Korsan Kral olabilecek bir adamdan bahsediyoruz. Diğer kişiler istedikleri halde olamıyor. Sadece bu bilgi bile bazı şeyleri açıklıyor aslında.

Biraz daha dikkat edebilir misin yazdıklarına herkes aynı şekilde düşünmek zorunda değil.
Yazdıklarımda yanlış bir yer olduğunu düşünmüyorum :) Yeri geldiğinde al sana manga sayfası, al sana ünvan diyenler bu konuda niye görmezden geliyor? Mantıksız olan her şeyi kabul etmek zorunda olduğumu da düşünmüyorum.
-Mangaka açıklamış mı en güçlü insan diye? Evet
-Mf'ye gelirken bu ünvan haala Wb'de miydi? Evet

O zaman bu tartışma'nın anlamı ne?
Bazı konular vardır yoruma açık ama bu konu o konulardan değil. Bugün, o gün değil :)

Şu geçen yıllar boyunca gördüğümüz adamları düşünün.Sonra bu adamların bağlı olduğu dünya çapındaki organizasyonları düşünün.Hepsi bir adamı durdurmak için toplanıyor.Üstüne ODA özellikle belirtmiş.ÜStüne seride owerpoweered dediğimiz ne kadar karakter varsa en güçlümüz WB demiş.1 yıl sonra yonkou olcak Kurohigeyi yüzünün yarısı yokken,ölerken bile tekleyen biri bırak da en güçlü olsun.Anlamıyom ki daha nasıl anlatılsın bu olay.Adamda öyle bir meyve var ki alan yonkou oluyo_O meyve darbesini yiyen adam yamulup şekilden şekile giriyo.Akadan başkası o yumruğu yese bırak ayağa kalkmayı hücrelerini kazırdınız yerden.
10.000 fitten atlayan Kaido ayağa kalktığında ilk zikrettiği isim WB ,BM önüne geçilesi düşman diye koymuş.Sen diyon hala dohu mu Savet? Yapma gözünü seveyim. Konu yoruma bile açık değildir açımdan :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık