Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesinin Hakkını Verenler ve Veremeyenler

Ace'in çeşit çeşit saldırısı var.
Ayrıca 2 yıl öncesi ve sonrası farkı var.

Ace Güneş yarattı 2 yıl öncesinde. 2 yıl sonra dövüşse daha farklı şeyler çıkardı.
2 yıl öncesinde en çok teknik ve kullanım şekli gösteren karakterdi.

Ace hakkını veremiyor diyorsanız hata yapıyorsunuz. Adam daha ne yapacak da hakkını verecek?
Hakkını veremiyorsa hiçbir logia kullanıcısı meyvesinin hakkını veremiyordur.

Hakkını veremeyen ilk aklıma gelen absalom var. Abi o meyveyle neler neler yapılmaz be. :a:
Hakkını en çok veren her ne kadar meyveyi sevmesem de luffy'dir. Ana karakter olmasa çöp olacak meyve nerelere kadar geldi valla helal olsun oda'ya.

Ace'in çeşit çeşit saldırısı var.
Ayrıca 2 yıl öncesi ve sonrası farkı var.

Ace Güneş yarattı 2 yıl öncesinde. 2 yıl sonra dövüşse daha farklı şeyler çıkardı.
2 yıl öncesinde en çok teknik ve kullanım şekli gösteren karakterdi.

Ace hakkını veremiyor diyorsanız hata yapıyorsunuz. Adam daha ne yapacak da hakkını verecek?
Hakkını veremiyorsa hiçbir logia kullanıcısı meyvesinin hakkını veremiyordur.
Mesele meyveyi iyi kullanmak kadar yüzeysel değil.
Ben sadece meyveyi iyi kullanmak olarak değerlendirmiyorum bu hakkını vermeyi. Ufak bir örnekle açıklayacak olursak Ace meyveyi çok iyi kullanıyordu ama biraz zaman geçsin Sabo meyvede o kadar usta olmasa da hakkını daha çok verecektir. Bazı meyveler var ki en az amiral yapar ama kullanıcısında meyve harici iş yoktur.

Mesele meyveyi iyi kullanmak kadar yüzeysel değil.
Kullanıcısının gücü değil de meyvesini ne kadar iyi kullandığı tartışılıyor ama bu konuda benim anladığım.

Robin çöp sayılır, Chopper çöp sayılır ama meyvelerinin hakkını veriyorlar.
Garp'a versen o meyveleri daha güçlü olduğu için daha çok hakkını verir ama o kadar çok teknik bulamaz.

Kullanıcının gücü yerine o meyveden neler çıkardığı ve bunun doğrultusunda meyveyi iyi kullanıp kullanmadığı tartışılmalı.

Buggy meyvenin pasif halini kullanıyor. Hiç bir şey yapmıyor kendiliğinden bölünüyor. Yani hakkını vermiyor.
Dof ise çeşit çeşit şey yapıyor. Meyveyi etkin kullanıyor. Bir sürü insanın aklına gelmeyecek teknik buluyor.

Bu konu bence olmamış hakkını veremeyen meyve kullanıcısı yok Çünkü Oda tam anlamıyla tüm dövüşleri çizmedigi için yada her karakterr ayni dercede kafa yormadigi için olan olay hakkını veremeyen karakter yoktur Oda'nın göstermediği dövüşler vardır.

Kullanıcısının gücü değil de meyvesini ne kadar iyi kullandığı tartışılıyor ama bu konuda benim anladığım.
Yoo meyvenin hakkını vermek diyoruz. Benim bakış açım da bu şekilde. Sen öbür türlü tartışmak istiyorsan öyle yap. Ben hakkını vermek ve iyi kullanmak arasında fark görüyorum.
Bana göre Robin ve Chopper meyvesinin hakkını veriyor ayrıca.

Son düzenleme:
Hakkını veren - Sabo
Hakkını veremeyen - Ace
Pes doğrusu.Ace nefretine bunu da söyleyen çıktı ya ne diyeyim. :(
Sabo'nun ne meyve kullandığını gördün şu ana kadar.Hikeni daha mı güzel atıyor.Hoş hakkını vermeye vakti olmadı orası ayrı ama henüz Ace'in yarısı kadar bile meyveyi kullanamıyor.Nerede alev okları,hotarubi entei falan birisi göstersin.Battal gibi beşer ok attı da kaçırdık sanırım. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık