Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesinin Hakkını Verenler ve Veremeyenler

Amiraller,Dof,Luffy veya diğer karakterler iyi kötü bir şekilde meyvenin hakkını veriyor ama içlerinde birisi var ki baya baya meyveye zulüm ediyor. Kanjuro denilen şahıs resmen meyveye tövbe ettirmiş. :S

Hakkını verebilenler; Doflamingo, Luffy, Law, Teach, Enel
Hakkını veremeyenler; Kid, Wb, Jozu, Pica, Moria
Enel mi? :/ Adam öldüremiyor be abi.

Luffy açık ara önde. Lastik meyvesinden neler çıkardı adam. :D

Dof, Teach onu takip eder. Law da eh işte. Chopper da hakkını veriyor yani. :D Amiralleri demeye gerek yok.

Foxy güzelim meyveyi çarçur ediyor. Van Decken de takmış bir kızı kafasına bir halta yaramıyor.

Şimdilik uyanışı yazmadım.

Bir kaç teknik atayım vaktim olduğunda fazlasını yüklerim.

@carpe d. em Niye yahu mangadan görsellik katmayalım mı?:D

Üye silindi 1004

Law'ın iki yıl sonra ki halini gördük. Kendini aşmış. Kid'i de görmeden yargılamak ayıp olmaz mı :)
Kid bence hakkını veriyor. Kolu kopmuş adam ama, kendine metalden kol yapmış, ki eminim o kolun çalışması için yeteneğini kullanıyordur sürekli. Tabii mekanik cyborg teknolojisi değilse.

Hakkını veremeyen olarak CC diyebilirim. O meyve başkasında olsa rahatlıkla çok çok daha üst seviyelerde olurdu.
Hakkını verene ise Kuma ve Dof diyebilirim. Hatta Kuma'dan kim bilir ne acayip şeyler çıkabilirdi. Aptal, verdi boş yere iradesini.

Son düzenleme:
Akainu içinde veremiyor diyebiliriz. Adamın hiç özel bir şey üretememiş. Hep lav atayım, lavla vurayım :(
Adam magma ne yapsın sis mi atsın? :(
Ben sadece meyveyi iyi kullanmak olarak değerlendirmiyorum bu hakkını vermeyi. Ufak bir örnekle açıklayacak olursak Ace meyveyi çok iyi kullanıyordu ama biraz zaman geçsin Sabo meyvede o kadar usta olmasa da hakkını daha çok verecektir. Bazı meyveler var ki en az amiral yapar ama kullanıcısında meyve harici iş yoktur.
@gyjbsch 1. belli demeneydi o. Meyvesini iyi kullanıyor ama konumuz öyle olsa bile birinci olmazdı. Kaldı ki hakkını vermek üstte de dediğim gibi benim için çok başka bir şey. :D
Buggy içinse yahu adam Mihawktan korunacak kadar iyi biliyor meyveyi daha n'apsın? :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık