Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesinin Hakkını Verenler ve Veremeyenler

evet arkadaşlar hepinizin de görüşünü almak istediğim bir konu var. daha önce forumda açılmışsa özür dilerim dikkatimi çekmedi. sizce bu zamana kadar karşımıza çıkan karakterlerden hangileri kullandıkları şeytan meyvelerin hakkını vermiştir, hangileri şeytan meyvelerini tam potansiyeli ile kullanamamıştır. yani kısaca kimler meyvenin dibine kadar, köküne kadar kurutmuştur; kimler sadece meyvenin kabuğunda kalmıştır.

önce kendi düşüncelerimi söylemem gerekirse meyvesini tam potansiyeli ile kullanamayan kişilere ilk örnek vereceğim kişi palyanço buggy. bilindiğin gibi buggy bara bara no mi kullanıcısı.ben buggy nin psikolojik yapısından da dolayı meyvesini kullanamadığını düşünüyorum. özellikle bara bara no mi kılıç ustalarına karşı çok avantajlı bir meyve ama buggy nin yapısından olsun, meyvesinin tam potansiyeli belkide ortaya çıkaramadığından olsun meyvesini tam olarak kullanamadığını düşünüyorum.

meyvesini köküne kadar kullananlara örnek vermek istersem iki kişi hemen geliyor aklıma arkadaşlar. karasakal ve doflamingo. bu ikisi meyvelerinin en üç noktalarına kadar her özelliklerini bilip çok iyi kullanan kişiler arkadaşlar. doflamingo; hava da yürümesi, insanları kontrol etmesi, kendi içinden organlarını bağlaması ve ipinin kesilmemesinden dolayı bir şehri komple yok etme potansiyeline kadar meyvesinin en ince ayrıntılarına kadar keşfetmiş ve çok iyi kullanan biri arkadaşlar. karasakal ise meyvesini en ince ayrıntılarına kadar okumuş, onu analiz etmiş ve tarihte daha kimsenin yapmadığı birşeyi yaparak sadece okuduklarından yola çıkarak şeytan meyvesinin yani yami yami no mi nin başka şeytan meyvelerini de emebileceğini ve onların güçlerini alacağını keşfetmiş kişidir.

evet arkadaşlar sizlerinde görüşlerini bilmek isterim, benimkiler bunlar. bu örnekler artırılabilir tabikide...

Buggy'nin çok dövüşünü görmedik ama gördüklerimize bakarak meyvesinin hakkını veremediğini düşünebiliriz. İlerde kendisini aşırı parçalayıp 2 atomunu çarpıştırarak şehirleri yok edecek :D Fazla mı uçtum acaba ama yok burda Buggy sama'dan bahsediyoruz.

Luffy en hakkını verenlerden. Ardına Doflamingo, Crocodile, Beyazsakal var aklıma gelenlerden.
Hakkını veremeyen Moria. İlk akla gelen o. :/

Amiraller, Luffy, Doflamingo, Shiki, Crocodile
Hakkını veremeyenlerden ise; Moria ve Kanjuro.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık