Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Meyve Türleri ve Uyanışları

Ellerinize sağlık.
Kuma eldivenle geziyordu ve patilerini kullanmadan önce bu eldivenlerini çıkarıyordu, meyvesi daimi bedensel olabilir. :good:

Son düzenleme:
Eline sağlık sıkılmadan okudum.
Luffynin uyanışında biraz daha bir şeyler olsa iyi olur ama.
Mesela Luffy çok çelimsiz küçük one piece evrenine göre ama dedesine ve babasına bakınca boylu poslu adamlar. Luffynin vücudunun küçük olması büyük bir ihtimal meyvesinden dolayı, meyveyi uyandırınca vücudu biraz büyüse fena olmazdı.
Savaşta bir katkısı olmasada hiç değilse kk olunca biraz KK havası verirdi. :D

Eline sağlık sıkılmadan okudum.
Luffynin uyanışında biraz daha bir şeyler olsa iyi olur ama.
Mesela Luffy çok çelimsiz küçük one piece evrenine göre ama dedesine ve babasına bakınca boylu poslu adamlar. Luffynin vücudunun küçük olması büyük bir ihtimal meyvesinden dolayı, meyveyi uyandırınca vücudu biraz büyüse fena olmazdı.
Savaşta bir katkısı olmasada hiç değilse kk olunca biraz KK havası verirdi. :D
G4 ile yine bir şeye benziyor goril gibi ama zıplıyor hep, şöyle G4 formu ile rakibinin üzerine yürüse havalı şeklide :)

Gerçi Dof uyanışta vücutta bir değişiklik olmadı, Luffy'de belki olur farklı meyve olduğundan dolayı, pek sanmıyorum gerçide.

G4 ile yine bir şeye benziyor goril gibi ama zıplıyor hep, şöyle G4 formu ile rakibinin üzerine yürüse havalı şeklide :)

Gerçi Dof uyanışta vücutta bir değişiklik olmadı, Luffy'de belki olur farklı meyve olduğundan dolayı, pek sanmıyorum gerçide.
Ben geçici olsun istemiyorum.Uyanışı ilk açtığında Lastiğin sınırlarını aşsın ve normal büyüklüğe gelsin. Savaşta olmasa bile öyle kalsın yani.

Ben geçici olsun istemiyorum.Uyanışı ilk açtığında Lastiğin sınırlarını aşsın ve normal büyüklüğe gelsin. Savaşta olmasa bile öyle kalsın yani.
O iş yaş, olsa bile geçici olur. Ayrıca normal büyüklüğü olmaz, anormal büyüklük olur uyanıştaki.

Normal insan boyutlarını asla değiştirmez Luffy'nin Oda, ancak formlar ve uyanışla işte idare edilir geçici olarak. Aslında bu da iyi yani, hepsi olmasada neredeyse tüm savaş ve vs'ler boyunca öyle görünecek daha ne olsun.

Ellerinize sağlık.
Kuma eldivenle geziyordu ve patilerini kullanmadan önce bu eldivenlerini çıkarıyordu, meyvesi daimi bedensel olabilir. :good:
Kuma patilerini eldiveni çıkardıktan sonra mı etkinleştiriyor, yoksa patileri hep var mı. %99 daimi bedensel çıkacağını düşünüyorum bende. Lakin yanlış bilgi olmaması adına %1'lik şansı göz ardı edip yazmak istemedim.

Tahminim katakuri üzerinden "Özel Paramecia" olacak, logia görünümlü paramecia
Katakuri'nin meyvesi üretken paramecia sınıfına dahil olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık