Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Meyve Türleri ve Uyanışları

Konuyu yeni gördüm daha eline sağlık yazı düzeniyle içeriği ile konu efsane olmuş :respect:

Luffy için dediğin şeylerin olabilitesi baya yüksek. Ama daha fazla bir şeyler görmek isterim ben. Bu haliyle beni çok tatmin etmez açıkçası :)

@Chaos Bringer Luffy için keşke sana dediğim tespitide yazsaydın :/
Hangisi?

Konuyu yeni gördüm daha eline sağlık yazı düzeniyle içeriği ile konu efsane olmuş :respect:

Luffy için dediğin şeylerin olabilitesi baya yüksek. Ama daha fazla bir şeyler görmek isterim ben. Bu haliyle beni çok tatmin etmez açıkçası :)
Çok teşekkürler, Luffy'nin uyanışı haki çerçevesinde gerçekten büyük güç artışı gösterecek. Daha fazla dediğin salt meyve bazında mı? Şöyle söyleyeyim, uzama miktarı gerçekten çok şaşırtıcı miktarlara gelir ona eminim. Saldırılarının neredeyse tamamı gerilme tabanlı. Bunun içinde b. haki ekledi zaten. Ama fantastik şeyler istiyorsan Oda'ya kalmış onlar.

Kairosekinin Luffy'nin bedenine temas etmesine rağmen meyvenin iptal olmaması = Haki kullanırken meyve gücünün iptal olmaması aynı mantık demiştim.
Haki kullanırken meyve gücünün iptal olmaması, daimi bedensel grubu için mi? Logia'lar dışında meyveye haki ekleyebilen kişiler mevcut çünkü. Sağlıklı bir genelleme yapılamıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık