Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Meyve Türleri ve Uyanışları

Eline koluna sağlık bekliyodum sağ tarafta görmeyi açmışsın sonunda. OJ'yede yapıştırdık mı tamamdır. :good:

Sınıflandırmayı çok iyi yapmışsın ve bu zamana kadar gösterilenleri çok iyi toparlamışsın. Eline sağlık. Teorilerini okuması çok zevkli.
Çok teşekkürler.

İlk önce eline sağlık güzel teori yaptığın sınıflandırma okuması dağada güzel kılmış
Teşekkürler
Ellerine sağlık.:sapkali::respect:
Efsane konu olmuş, demek üstünde uğraştığın konu buydu.
Zoanların uyanışı en görkemli uyanışlar olacak galiba. Ben hala Marco'nun uyanışını bekliyorum( belki de uyanmıştır? )
Teşekkürler,özellikle yırtıcı zoan uyanışlarını berserk modunda bekliyorum. Marco benimde üstüne ayrıca düşündüğüm biriydi. Eğer uyanışı ile hayata dönme olayı söz konusu ise efsanevi zoan kullanıcılarında genel uyanış şartlarından öte meyve özelliklerinin de arttığını öğrenmiş oluruz.

Çok güzel konu olmuş. Eline, emeğine sağlık.
Ellerine sağlık güzel olmuş.
Ellerine sağlık. Keyifle okudum.
Yazı düzeni ''beni oku'' diye bağırıyor. Özellikle sınıflandırma çok hoş olmuş. Emeğine sağlık...
Çok teşekkürler.

Uyanış işi H. Haki olacak diyorum hala, ellerine sağılık.
Uyanışta kral haki şartı gibi bir etken genel tartışılan yargılardan biri. Ayrıca böyle bir şartın olması neden her meyve kullanıcısının uyanış açamadığına da çözüm getiriyor. Lakin WB gibi çok uzun zamandır meyve gücüne ve içeriğine sahip olan, kral haki, potansiyel, güç kavramlarını barındıran biri meyve uyanışına ulaşamamışken. Kral hakiye sahip olmayan Zoan kullanıcılarının meyvesini uyandırması açıklanabilir bir durum olmuyor.

Eline koluna sağlık bekliyodum sağ tarafta görmeyi açmışsın sonunda. OJ'yede yapıştırdık mı tamamdır. :good:
Hacı çok teşekkürler. Böyle 3 teori daha yaptığımda OJ'de KF bayrağı dalgalandırırız.

Uyanış işi H. Haki olacak diyorum hala, ellerine sağılık.
Alakasız hacı. Croco'nun kral hakisi nerede ? Bu adamın uyanış açtığı kesin.

Sakazuki ve Kuzan'ın kral haki nerede ? Bu adamların da uyanış açtığı %99 oranında bir durum.

Öte yandan kral haki kullanıcılarına bu kadar güç verilmişken (Bunu ilerleyen bölümlerde daha net göreceğiz tabi) meyve kullanıcılarını da bir o kadar çıplak bırakmak seride büyük bir dengesizlik yaratır.

Alakasız hacı. Croco'nun kral hakisi nerede ? Bu adamın uyanış açtığı kesin.

Sakazuki ve Kuzan'ın kral haki nerede ? Bu adamların da uyanış açtığı %99 oranında bir durum.

Öte yandan kral haki kullanıcılarına bu kadar güç verilmişken (Bunu ilerleyen bölümlerde daha net göreceğiz tabi) meyve kullanıcılarını da bir o kadar çıplak bırakmak seride büyük bir dengesizlik yaratır.
O isimlerin uyanış açtığı kesin değil. Croco hem logia hemde çölde şov yaptı. 10 gün savaşınca bir zahmet 2 amiral adayı o hale getirsin.

Zoan konusu ile nasıl açıklanır bilmiyorum ama İd zoanları bana uyanmış hissi vermedi. O başka bir şey gibi.

O isimlerin uyanış açtığı kesin değil. Croco hem logia hemde çölde şov yaptı. 10 gün savaşınca bir zahmet 2 amiral adayı o hale getirsin.

Zoan konusu ile nasıl açıklanır bilmiyorum ama İd zoanları bana uyanmış hissi vermedi. O başka bir şey gibi.

Ben sadece meyvesinin içeriğini kullanan aptalların benzemem diyen başka birini gördün mü ? Bunun sadece Croco tarafından söylenmiş olmasını anlamsız, boş laf olarak mı değerlendirmeliyiz ? Op'tan bahsediyoruz. Böyle bir konu laf olsun diye söylenmiş olamaz. Logiaların uyanışında temel olan çevre şartlarını lehine çevirmek yatıyor zaten.

Hadi logia konusuna katılmayabilirsin de zoan konusuna ne demeli ? Zoanlardan o hissi alamadıysan benim yapacak bir şeyim yok :) Meyveler koala, zebra vs.. Bu meyvelerden Anka, t-rex, ejderha, leopar zoanlarının hissiyatını istesen de alamazsın zaten. Orası ayrı mesele. Ama mangaka Croco'ya "bunlar uyanmış zoan" dedirtmiş. Bunlar uyanmış değil başka bir şey demek anormal bir durum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık