Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Martial God Asura [light Novel]

Martial God Asura ya kısa adıyla MGA bir dövüş sanatları noveli. Aslında buradaki dövüş sanatları bir Breaker ya da HSD Kenichi'deki gibi belirtilmiyor.

Hikaye ana karakterimiz Chu Feng, ikinci sınıf bir dövüş okulunda bir dış saha öğrencisiyken başlıyor. Onun güçlenişini okuyoruz demek yeterli sanırım.

Bölümleri gayet akıcı bir novel. Farklı bir kurgusu var -C.Dragon kadar olmasa da- kendine bağlıyor.

Şunu da oraya bırakıp linkleri vereyim.

''
Potansiyelin olsa bile bu senin, dahi olduğun anlamına gelmez. Gizemli dövüş sanatları öğrenebilirsin, ve bir öğretmen olmadan öğrenebilirsin.
Gücün olsa bile, değerli hazinelerine sahip olmana rağmen, benim ruh ordumu yenmen mümkün olmayabilir.
Kimim ben? Dünyada yaşayan herkes beni Asura olarak görüyor fakat ben bilmiyordum. Bu yüzden Asura olarak bir dövüş tanrısına dönüştüm

''
Henüz 40.Bölümdeki Türkçe çevirisinin yapıldığı site, günlük çeviri geliyor. (Bunu C.Dragon'da söyledikten birkaç hafta sonra çeviri sıklığı haftada iki bölüme düştü ama neyse. :D)

https://lightnovelturkce.wordpress.com/

İngilizce çevirisinin bulunduğu site, 160. Bölümde.

http://www.wuxiaworld.com/mga-index/

CD güncel beklemekten sıkılınca dün buna başladım ve şuan ingilizce günceldeyim :D çok fena olaylar var bunda da. Yalnız yine güncele geldiğim için başka novel arıyorum. İlk bölümü pek ilgili çekmedi ama CD yazarı olduğu için sanırım ST'ye başlayacam. Bu yazarın (I Eat Tomatoes) novel'ları fena değil deniyor.

Stellar Transformation ve Mushoku Tensei'i okuyorum.Birisini bırakıp buna başlayabilirim.Stellar'a başlayın isimler kafa karıştırıcı ama bayağa sarıyor :D.

Bolumleri asiri kisa oldugu icin 150de ara vermistim. Soyle 20-30 bolum biriksin hepsini toplu okuyacagim.

CD güncel beklemekten sıkılınca dün buna başladım ve şuan ingilizce günceldeyim :D çok fena olaylar var bunda da. Yalnız yine güncele geldiğim için başka novel arıyorum. İlk bölümü pek ilgili çekmedi ama CD yazarı olduğu için sanırım ST'ye başlayacam. Bu yazarın (I Eat Tomatoes) novel'ları fena değil deniyor.
Okunmadıysan Efsanevi Ayışığı oymacısı var. Bölümleri uzun konusu güzel denebilir. Ayrıca hoşuna giderse fanfiction ları var. Onlardan beğeneceğin 1 2 tane çıkar. :)

Okuduğum ilk novel olduğu için bende yeri ayrıdır LMS 'nin. :D

LMS türkçe olarak takip ediyordum ama o da çok yavaş ilerliyor, ingilizcesine de henüz başlamadım. Açıkcası CD'ye başlayınca LMS'ye olan ilgim biraz azaldı ama ilerde devam edebilirim.

lightnovelturkce

Arkadaşlar bende buraya konu açmayı düşünüyordum teşekkürler

bişey sorucam bu sadece yazımı:) manga gibi değil galiba
Light novel. Hafif roman. Hikaye gibi. Cin japonya ve korede cok yaygin birsey. Japonyada neredeyse manga kadar cok tuketiliyor. Birde tutulan bi ln ise 20-30 tane falan kitabi cikariliyor. Yani japon isen bu ise girecen. Saglam bi manga veya ln konusu bulursan hayat boyu isin garanti. Bu ise cin ln si. 1800 kusur bolumu var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık