Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marshall D. Teach

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 180 55.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 147 45.0%

• Kullanılan toplam oy
    327
Tekrar ellerine sağlık Smoker-san... Adamın güçleri netleşiyor... Kim bilir daha ne özellikler verir Oda-sensei bu adama... Gerçekten de "En Güçlü Şeytan Meyvesini" yemiş adam...
Boş konuşmuyormuş...

eline saglik smoker :good:
Lafı olmaz...

bir daha ki güncellemede kişiliğine karaktersiz kişiliksiz olduğunu da yazar mısın :D iyice kıl oldum bu adama. oda bir haftalığına bana sorsa ne yapayım diye. karasakalı itin götüne sokarım direk bir daha çıkmamak üzere :D

eline sağlık bu arada.
Çok şeyler yazardım ama...
RTUK

içinin boş olacağından korktum o kadar Spoiler açınca yaa veya çok büyük bir küfür filan zannettim :fool:
Bir gün düşüreceğim sizi.

bu adamin gulmesinden nefret ediyorum
Bence hoş...

bu adam garip biri hala anlamdım neyin nesi
2 meyve kullanıo
Onunda kendine has bir özelliği...

filmlerdeki olmazsa olmazlardan kötü adamımız :)
Öyle...

Son düzenleme:
ellerine sağlık güzel çeviri bu adam herşeyi çok zekice planlamıs bence çok tehlikeli biri luffy ile kapışmasını merakla bkledigim biri

Eiichiro oda'nın sevdiği karakter olan teach'i artık neden bukadar çok güçlü yaptığını az buçuk anlıyabiliriz sanırım fakat bukadar sevmesine rağmen E.oda'nın Teach'i korsanlar Kralı yapacağını hiç sanmıyorum şahsen bence E.oda daha çok kafalarımızda böyle bir düşünce yaratmak için büyük bir güç geliştirip bunu fazlasıyla şişirde ve bize sundu böylece Teach'in bu güçle KK' olması kesin düşüncesi yaratmış oldu (Birçok fanda bu düşünce vardır sanırım herkesde olmasada) Fakat benim bildiğim kadarıyla Raftel'de sadece One Piece hazinesi değil antik silahlardan biride orda sanırım büyük ihtimal Teach'in bu konu hakkında bilgisi vardır dünyayı yönetmek istediğine göre.Yani sözün özü teach' Op hazinesine sahip olacak kişiyse Op nin sonu çok manasız olur bence.Bana kalırsa E.oda bunu kafamızı kurcalatmak için böyle bir güç yarattı sevesi ayrı mesele tabi ama.Korsanlar Kralı olacak adam Luffy'dir bunun üzerine bahse bile girerim :D kazanırsam 2.5 kola istiyorum kaybedersem 2.5luk kola benden :D

ace ile dövüşlerinde konuşması biraz gerekliydi bence çünkü karanlığı anlatması lazım yoksa kafamızda birçok soru işareti kalırdı ace'e nasıl vurdu diye hakisimi vardı diye düşünenler çıkardı ,yalnız luffy'ye karşı komikti ya yere gömdü sonra şeytan meyveleri bana işlemez falan dedi luffy'de ''ne olmuş!'' tam devam etcekti jinbei geldi :D jinbeide çaktı orda mevzuyu luffy devam etse çok fena yenilirdi çünkü
Olmayan bir şey için kesin gibi konuşman garip bende diyom ki luffy bitane kodu Karasakalın agzı burdnu dagıldı adam kan revan içinde kaldı yalan olduğunu düşünüyosan 447 izleyebilirsin bence idda ediyom aynı yumruktan 3 tane daha vursaydı karasakal ölürdü illa somut kanıt istiyosan 447 o sahneyi izle resmen adam yerde vıyıkladı yani kesin bir şekilde konuşman bence saçma enel luffy başta dövmedimi luci dövmedimi sonuç ne oldu bu somut bir kanıt bence..

Olmayan bir şey için kesin gibi konuşman garip bende diyom ki luffy bitane kodu Karasakalın agzı burdnu dagıldı adam kan revan içinde kaldı yalan olduğunu düşünüyosan 447 izleyebilirsin bence idda ediyom aynı yumruktan 3 tane daha vursaydı karasakal ölürdü illa somut kanıt istiyosan 447 o sahneyi izle resmen adam yerde vıyıkladı yani kesin bir şekilde konuşman bence saçma enel luffy başta dövmedimi luci dövmedimi sonuç ne oldu bu somut bir kanıt bence..
Orda BB 'ye bitane hakili Gear Third Pistol koysaydı ne olurdu merak ediyorum :D imzama bakmanız yeterli...

Bence Teach devamlı bir saldrıya maruz kalsa olduğu yerden doğrulamaz kıvranmaktan yani eğerki luffy teach'e bir kere vurdukdan sonra beklemeyip sürekli vurmaya devam etse ben şahsen teach'in olduğu yerden değil kalkabilmek doğrulacağanı bile sanmam.Tabi luffy birkere vurup çekildiği için birşey diyemiyorum bu konuda ama şuna ben şahsi olarak eminim teach sürekli olarak duraksamakszın bir saldırıya maruz kalsa dayanamaz komaya girer.Ne kadar iri olursa olsun sürükli çok büyük bir acıya maruz kalan bi adam bi sora sora acıdan bilincini yitirir ve komaya girer.Evet bakalım Op'de başımıza daha neler gelcek yeni dünyada büyük maceralar bizi bekliyor orası kesin fakat.Giant pistol görmeyeli küçülmüş :D bide galiba luffy'i dövüşlerde gear second'suz göremicez herhalde artık çok fazla kullanmaya başladı.(kabul :D)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık