Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marshall D. Teach

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 180 55.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 147 45.0%

• Kullanılan toplam oy
    327
Genel shonen ana kötü karakter tasarımlarına çok zıt. Şişman, kıllı, çirkin, yeşilçam gülüşlü, orta yaşlı. Daha ne olsun. Luffy yerine KK olsa itraz etmem. Yok aslında edebilirim. Amacını bilmiyorum çünkü.
KK olmak için fazla aşırı egolu ve ihtiyatsız.Böyle egolu adamlar genelde Allahına kavuşuyor.

KK olmak için fazla aşırı egolu ve ihtiyatsız.Böyle egolu adamlar genelde Allahına kavuşuyor.
Allah'ına kavuşacak zaten de, Teach kadar KK olabileceğini hissettiren başka bir karakter yok. Güç dersen hayvan gibi, tayfa dersen en beterlerinden, bilgi desen çoğu önemli karakter kadar şeyler bildiği açık. Oturup da Meyve Ansiklopedisinden "İlerde şu meyveyi tayfada kullanayım, bunu çalarım" tarzı plan yapan başka bir karakter olduğunu sanmıyorum.

Allah'ına kavuşacak zaten de, Teach kadar KK olabileceğini hissettiren başka bir karakter yok. Güç dersen hayvan gibi, tayfa dersen en beterlerinden, bilgi desen çoğu önemli karakter kadar şeyler bildiği açık. Oturup da Meyve Ansiklopedisinden "İlerde şu meyveyi tayfada kullanayım, bunu çalarım" tarzı plan yapan başka bir karakter olduğunu sanmıyorum.
Kesinlikle akıllı biri ama egosu ve ihtiyatsızlığı aklı gölgeliyor,Usopp'un korkusunun aklını gölgelediği gibi.Oysa kullansa neler neler yapar

Silinmiş Üye

Zehahahahahahahahahah kakagamiiii kestanen çizilecek Zehahahahajajahahahahahahahahah.Tiiç :D efsane adamsın zeka olarak tüm evren senin getir götürünü yapar.

Yenilmek için tasarlanmış bir karakter. Luffy ile bütün özellikleri zıt, diğer tayfa üyeleri de muhtemelen bizim tayfa üyelerine nispeten özellikleri zıt olacaktır. Bu yüzden bizim tayfanın birebir karşılaşıp en çok zorlandığı tayfa olacaklardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık