Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marshall D. Teach

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 180 55.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 147 45.0%

• Kullanılan toplam oy
    327

957. sayıdan sonra aklıma esti Arıkovanı'nda Rocks kurulmuştu kaptanları Xebec tarafından.Belki Teach burada Moria gibi yeni müttefikler kazandırmıştır kendisine.Kendisi daha büyük sürprizlerle karşımıza çıkabilir

Karasakal'ın bayrağındaki üç kuru kafa neyi temsil ediyor olabilir? Acaba kendisinden önce yaşamış idealleri kendisiyle aynı olan iki büyük korsanı temsil ediyor olabilir mi? Ya da toplamda 3 meyve gücüne sahip olabileceğini temsil ediyor olabilir mi? Logia ve Paramecia meyvesine sahip şu an. Acaba son olarak da Zoan meyvesi mi yiyecek? Bildiğimiz kadarıyla En Güçlü Logia (Karasakal'a göre) Yami Yami No Mi, En Güçlü Paramecia meyvesinin de Gura Gura No Mi olduğu söyleniyor. Acaba alacağı son meyve Zoan türünde en güçlü olan Kaido'nun ejderha meyvesi olabilir mi? "Onu kendime alacağım" diye harekete geçti ama kimden bahsettiğini anlamış değiliz.

Rocks D Xebec'in izinden gittiğini varsayarsak güçlü kişileri tayfasına davet etmesi muhtemeldir. Bu durumda Big Mom ile Kaido'yu ittifak için davet edebilir mi? Bu üç kuru kafa neyi simgeliyor olabilir? 3 kardeş olduklarıyla alakalı bir iddia da var, acaba hangisi!?

İki meyve gücüyle bile Karasakal yenilmez gibi bir şey. Luffy'nin bu hayvanı yenmesi pek mümkün görünmüyor. Bu durumda yardım almadan yenmesi imkansız gibi.

Karasakal'ın bayrağındaki üç kuru kafa neyi temsil ediyor olabilir? Acaba kendisinden önce yaşamış idealleri kendisiyle aynı olan iki büyük korsanı temsil ediyor olabilir mi? Ya da toplamda 3 meyve gücüne sahip olabileceğini temsil ediyor olabilir mi? Logia ve Paramecia meyvesine sahip şu an. Acaba son olarak da Zoan meyvesi mi yiyecek? Bildiğimiz kadarıyla En Güçlü Logia (Karasakal'a göre) Yami Yami No Mi, En Güçlü Paramecia meyvesinin de Gura Gura No Mi olduğu söyleniyor. Acaba alacağı son meyve Zoan türünde en güçlü olan Kaido'nun ejderha meyvesi olabilir mi? "Onu kendime alacağım" diye harekete geçti ama kimden bahsettiğini anlamış değiliz.

Rocks D Xebec'in izinden gittiğini varsayarsak güçlü kişileri tayfasına davet etmesi muhtemeldir. Bu durumda Big Mom ile Kaido'yu ittifak için davet edebilir mi? Bu üç kuru kafa neyi simgeliyor olabilir? 3 kardeş olduklarıyla alakalı bir iddia da var, acaba hangisi!?

İki meyve gücüyle bile Karasakal yenilmez gibi bir şey. Luffy'nin bu hayvanı yenmesi pek mümkün görünmüyor. Bu durumda yardım almadan yenmesi imkansız gibi.
Flama olayını sen söyleyince fark ettim. Benim fikrim üçlü ittifak yada iki rol modelden çok üç şeytan meyvesi olabilir asya kültüründe ejderhanın önemi de dikkate alınırsa sanırım kaidonun meyvesini alma fikrin fazlasıyla mantıklı bir diğer ihtimalde hem bm hemde kaidonun meyvesini alması buda üç younkounun meyvesinin tek bayrakta toplanması yani karasakalda ki şuan için bilinen Shanks in meyve kullanıcısı olmadığı. Aslında üç sayisi da mangada önemli yer kapliyor üç büyük güç var (denizciler, savaş lordları, younkoular) amiral sayısı üç, sanırım younkoularin sağ kollarının sayısı da üç, raftelin yerini gösteren kitabelerin sayısı da üç diye hatırlıyorum üç farklı haki var hatırladıklarım bunlar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık