Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marshall D. Teach

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 180 55.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 147 45.0%

• Kullanılan toplam oy
    327
Hadi o hile hurda.... Adam meyve yemeden Beyazbıyık'ın 4. Tümen Komutanı'nı öldürmüş.. Buda mı hile...
Öyle bir yazmışsınki 4. Tümen komutanı sanki WB'nin kendisi :)

Tamam güçlüdür ama belki bir açığını biliyordur ( Misal Elektirik meyvesi yiyen enel VS Luffy gibi öyle düşün veya Korktuğu birşeyi ama eminim arkadan bıçaklamıştır :) )

Ama yinede acayip güçlü orasına birşey demiyorum Ace'i bile tek eliyle boğazından yakaladığında nerdeyse kırılıyordu gibi birşey söylüyor.Zati tipide Canavar :D

adamın gulusundede meymenet yok tipindede neresını sevıon anlamıorm yami yami no mi olmasa kıvrak zekası ve sinsiligi dısında bi hiç :D
BU Adamı İlerlerde Daha Cok Görmeye BAslıcaz..Adam Her Yerde Kötü Adamlıgını YApıyo..Ama Yeri Gelince Hislerini Belirtmekten KAcmıyo..Örnek Luffyler Gokyuzu adasına Gitcek oLdugu Zaman..

Kıl oluyorum bu adama ama renk katıyor bu adamın meyvesini bastırabilcek tek şey çok güçlü bir haki WB alır bunu aşağı ama daha karşısına çıkmıyor.

sanmıyorum luffyninde uzamasının bir snırı var movie 6 mıydı neydi birisinde elleri ver ayaklarından ok ile kayaya sabitlenmisti kafasını uzatıyordu ve çok az bir mesafe kalmıştı istediği yere yetişemedi bir keresinde eli bir yere yetişememişdi ama hatırlayamadım şimdi yani luffynin uzamasında bir sınır var.

shanks gibi bir yonkou diğer bir yonkou ile (WB) sadece bu adamı haber vermek için görüşmek istiyor.daha ne demeli

Karadelik birşeyler yuktukca daha da büyür en fazla acı çektikce daha fazla güçlenir sonuç olarak oda elinde sonunda Mugiwara`dan dayak yicek belki o zamana kadar Luffy`i onlarca kez felç eder ama belli olmaz.
Offf ne düzmantık ama varya birşey diyemiyorum abi

Karadelikler içine birşey çektikce büyümüz Karadelik ancak başka bir karadelikle birleşerek büyür

Yanlış teori ( Ama mantık olarak karasakalın meyvesinin öyle bir özelliği olabilir diyicem
Bu seferde salak gibi sürekli kendisini dövere :flaugh: )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık