Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Marshall D. Teach - Blackbeard (Karasakal)

Muhtemelen ortam tamamen karanlık olduğunda meyve ruhunu bedenden çekmekle sınırlı kalmayıp tamamen absorbe edebiliyor.Tam çekim gücüne tamamen karanlık bir ortamda sahip oluyor büyük olasılıkla.Yani şu ana kadar gördüğümüz Yami Yami bile son gücünde değildi.Law bile 2 yılda meyvesini ne hale getirmiş.Sadece depremle değil karanlık meyvesini de son raddeye getirecek bana kalırsa Teach.Belki o şekilde yonko olmuştur.Buna gerek yoksa da dediği gibi o konumu bile aşacak luffyi zor günler bekliyor. :D

2 meyve olayının karanlık meyvesi sayesinde yapıldığını düşünüyorum, kara çarşaf altında tamamen karanlığa dönüşebildi. Mesela çarşafın altından çıkınca söylediği şey şuydu ''Size gerçek gücümü göstericem.'' Karanlık logiasının en güçlü meyve olması, diğer meyveleri çalabilmesinden ileri geliyor olmalı, yoksa karanlık logiasına denk olabilecek sağlam logialarda var magma gibi buz gibi ışık gibi.
3 amiral meyvesi yami-yami den daha tehlikeli.Ki bu yüzden dünya şaşırdı.Bence,bunu daha önce kullananlar memnun kalmadı ve pek adını yaymadı.Sonuçta dayanıklı değilsen senin için kötü meyve.Saldırı gücü görmedik.Alana saldırı yapacak,içine çekecekteeee....Sana o sırada mesela mera-mera lı 50 defa vurur.BB kendisine güvenmiş ki meyvenin peşinden yıllarca koşmuş.Ve yine bence,gura-gura sadece WB nin büyüklüğünü göstermek için ilk onda gösterildi.Ama bu meyve BB için yazıldı.Saldırı yaparken savunma yapan bir meyve.Savunma gücü son seviye,saldırı seviyesi tartışılmaz bile.Ve güzel tarafı vücudu değiştirmiyor.Gomu-gomu gibi.Yabi BB meyve kullanırken,vücudu değiştirmeyen meyve kullanmak zorunda.Malum 1.meyvesi yami-yami.Üstüne gura-gura da sadece elde çıkan meyve falan.

Çok hoşuma giden yetenek içimi döktüm biraz :D

Muhtemelen ortam tamamen karanlık olduğunda meyve ruhunu bedenden çekmekle sınırlı kalmayıp tamamen absorbe edebiliyor.Tam çekim gücüne tamamen karanlık bir ortamda sahip oluyor büyük olasılıkla.Yani şu ana kadar gördüğümüz Yami Yami bile son gücünde değildi.Law bile 2 yılda meyvesini ne hale getirmiş.Sadece depremle değil karanlık meyvesini de son raddeye getirecek bana kalırsa Teach.Belki o şekilde yonko olmuştur.Buna gerek yoksa da dediği gibi o konumu bile aşacak luffyi zor günler bekliyor. :D
Zaten o perde olayı, sirk cambazlığı değil, gereklilik gibi geliyor bana.

Hacı yami yami zaten meyve olarak hazır eline geçti ve onu içindeki zoanın birine yedirdi, bence esas peşinde koştuğu meyve yami yami zaten, gura gura ve diğer meyveleri toplamak ve karşısında meyve gücünü etkisizleştirmek, ama gura gura wb'nin içinde, işte burada yami yami'nin gücü devreye giriyor. Karanlık ortamda, salıyor karanlığını meyve ruhuna ulaşıp onu içine çekiyor ve hapsedebiliyor. Tabii gura gura'yı kendine düşündüğü için zoan'ın diğer başına veya kardeşine yedirdi.

Dediğim gibi bunları içinde taşıyor. Bu sayede ekstra dayanma ve güç elde ediyor, shanks dikkat çektiği ve Marco'nun vücudundaki gariplik dediği budur tahminim. Zaten cerberus olsa 4 olur meyve sayısı, 3 cerberus kafası yerse zoan-paramecia-logia meyvelerini tuhaf olur, çünkü zoan zoan mı yiyecek?? birde cerberus'un kendisi ile 4 eder olmaz, teach'in 3 kuru kafası teach ile içindeki ikiliyi ve üç meyveyi temsil ediyor. O yüzden iki kafalı veya iki kişili bir zoan bu.

Mesela alttaki resimde, ortadaki teach ise diğer iki kafa ve vücudlarınıda içinde taşıyor olabilir.

Wano Act'larından biri daha bitse de bu bahaneyle reisin neyin peşinde olduğunu görsek. En son "Bunu denizcilerin ellerine bırakamam." gibi bir şey diyordu. Gerçi Oda'nın bize bunun ne olduğunu göstereceğini de pek sanmıyorum ama neyse...

Sugarın kaybetmesi gibi... Teach tam Luffyi gebertecekken Kanjuro Luffynin arkasına Wb göndermesi lazım. Ya kalp krizinden ölür ya da anlık bi duraklar Zoro gelir keser.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık