Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

Teşekkürler Dragon. Aslında "2013 İlk Yarı Satış Rakamları" gibi yeni bir başlık açsan olurmuş :D. One Piece'deki düşüş bu yıl da sürüyor anlaşılan, ama hala büyük bir farkla en çok satan manga konumunda. Dressrosa Arc'tan hepimizin umudu yüksek, arc daha heyecanlı bir hal aldığında (tabi Oda da sürekli ara vermeyi bırakırsa) One Piece'in satışları yıl sonunda yine 20 milyonu bulmuş olur bence. Kubo da verdiği aradan sonra sağlam dönecek gibi, Bleach de ilk 10'da bir yer bulur kendine.

Bu satış rakamları 2013' ün ilk 6 ayı için mi geçerli olan rakamlar.
(19 kasım 2012-19 mayıs 2013 arası) tarihler böyle ;)

Teşekkürler Dragon. Aslında "2013 İlk Yarı Satış Rakamları" gibi yeni bir başlık açsan olurmuş :D. One Piece'deki düşüş bu yıl da sürüyor anlaşılan, ama hala büyük bir farkla en çok satan manga konumunda. Dressrosa Arc'tan hepimizin umudu yüksek, arc daha heyecanlı bir hal aldığında (tabi Oda da sürekli ara vermeyi bırakırsa) One Piece'in satışları yıl sonunda yine 20 milyonu bulmuş olur bence. Kubo da verdiği aradan sonra sağlam dönecek gibi, Bleach de ilk 10'da bir yer bulur kendine.
genelde aynı konu için farklı baslıklı konular acma taraftarı degilim.bu konu cok detaylı uzun süreli satıslar var,gittikce güncellerim,ben en iyisimi baslıgı senin dedigin gibi yaptırayım mod arkadaslara ;)

satıs konusuda su an ki konuya göre naruto ve bleach biraz zıplar,one piece cok ara vermezse dedigin gibi 20 milyon barajını asabilir.shingeki no kyojin ve hunter x hunterda iyi gidiyorlar gibi duruyor.

One Piece' in satış rakamlarındaki düşüşün sebebi mangakanın fazla ara vermesi ve olayların 2 arktır durgun olmasından kaynaklanıyordur. Dresrosa arkının daha hareketli geçeceği düşünülürse, satışlarının eski rakamlara ulaşması mümkün. Kaynak olarak yararlandığın site hangisi. @Dragon

One Piece' in satış rakamlarındaki düşüşün sebebi mangakanın fazla ara vermesi ve olayların 2 arktır durgun olmasından kaynaklanıyordur. Dresrosa arkının daha hareketli geçeceği düşünülürse, satışlarının eski rakamlara ulaşması mümkün. Kaynak olarak yararlandığın site hangisi. @Dragon
animenewsnetwork.com ;)

Genel olarak satış ortalamalarında pek bir değişiklik yok gibi ama one piece 2 yıldır düşüyor, bu yıl 20 milyonu geçemeyecek gibi..

Yahu bu Toriko niye satmıyor :D Dövüşler konu çizim falan hepsi iyi. Mangada kız yok diye mi satmıyor anlamadım :D

Waş eğer Dressrosa arc'ı 7m satarsa bu japanlar harbi gitsin harakiri yapsın :D

2. Dönem kesin 20-25m çıkartır. hele birde Dövüşler başlasın 50m satarsa şaşmam :D

HxH adam bölüm çıkarmıyor doğru düzgün gene satıyor arkadaş :D
Düzenli şekilde çıksa one piece'i zorlayabilirmiş, adamın diğer mangası yu yu hakusho'da yayınlandığı dönemde dragonball'ı geri planda bırakmış diyorlar, o seriyi henüz okumadım/izlemedim ama konusuna şöyle bir bakınca bleach'e epey bir fikir vermiş gibi hissettim, hxh ile naruto arasındaki benzerliklerde zaten aşikar :), adam tembel olmasaymış şu anki anime/manga piyasasının rengi daha farklı olabilirmiş ki şu haliyle bile epey etki bırakmış gibi :D..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık