Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
İnanılmaz karanlık bir bölümdü be. Finale doğru iyice acımasız oldu seri. Eren’in çocuk halinin işte bu özgürlük dediği sahne resmen ateş ediyor. Ayrıca son sayfadaki Eren değil mi ?

Son düzenleme:
Mangaka ters köşe yapmak yerine direkt hardcore işleyerek bitirmek istiyor sanırım seriyi. Daha bu saatten sonra geri dönüş yok. Gördüğüm en geri zekalıca motivasyonlardan biriyle iyice psikopat etmiş karakteri. Sonradan fikir değiştirmiş gibi duruyor şimdilik seri bitince daha iyi anlarız. Yalnız devler çok efektif öldürüyorlar. Sadece devleri yürüterek tüm insanlığı kolayca temizleyebiliyor olmak tarifi mümkün olmayan bir güç.

Anlık bir deprem gibi değil ki bu, bir şehre adım atıp da geçmeleri kim bilir ne kadar sürüyor ve kim bilir o sürede yarattığı sarsıntı ne kadar kuvvetli.
Çok hızlı olduklarından bahsedildi, çok sürmüyordur. Sarsıntı kuvvetli olabilir ama ayak izlerinin derinliğine bakınca çok değil. Yeraltı için rahatsız edici olsa da hayatta kalınır diye düşünüyorum. En azından o hissiyatı alamadım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık