Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] (Manga) Attack on Titan

'Manga Tanıtım - Sohbet' forumunda playhunter_43 tarafından 22 Şub 2017 tarihinde açılan konu

1. Bilture19 Sic mundus creatus est

Bilture19 (Sic mundus creatus est)
    Mesaj Sayısı 2,249
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Hissetmem ben rahat ol sen. SnK biter başka bir şeye sararım. Bu yaz normalde iğrendiğim bir tür olan mecha yapımlara sardım mesela ve gayet de beğendim.

Light Novel okumaya falan da başladım. Uğraş bulunur o kolay, ama bitince bir süre duvarla bakışırım. Orası kesin.

2. Bilture19 Sic mundus creatus est

Mesaj Sayısı 2,249
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Döner o döner. Ama kim bilir daha tarihte neleri etkiledi :d

3. İnari Söylesene neden ŞANJİ

İnari (Söylesene neden ŞANJİ)
    Mesaj Sayısı 3,328
    Üyelik Tarihi9 Ara 2018
    Bir bakıyoruz, Eren dev sakal surat olmuş :d

4. Bilture19 Sic mundus creatus est

Mesaj Sayısı 2,249
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Yok yav, Eren'de de benim gibi tek tük çıkıyor sakal, bıyık. Uzatınca simitçi oluyoruz.

5. İnari Söylesene neden ŞANJİ

İnari (Söylesene neden ŞANJİ)
    Mesaj Sayısı 3,328
    Üyelik Tarihi9 Ara 2018
    Kahretsin bu benim xd

6. Bilture19 Sic mundus creatus est

Mesaj Sayısı 2,249
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Acını anlıyorum. Uzatsan olmuyor, uzatmasan olmuyor.

7. Koca Ana Pilavüstükuru

Koca Ana (Pilavüstükuru)
    Mesaj Sayısı 993
    Üyelik Tarihi23 Kas 2017
    Eren. Tahminlerim şöyle:

İlk bölümde Eren titan gücünü elde etmediği halde geleceği gördüyse,

1) Yeagerlar saldırgan titanın gerçek sahipleri ve doğrudan aktarım olmadığında rastgele bir Eldian'da değil özellikle Yeager'da beliriyor. Ackermanların yetenekleri gibi bir şey.

Ya da

2) Eren sonsuz bir döngüde. Eren bir şekilde en sonunda hapsediliyor fakat öldürülmüyor veya öldürülemiyor. Muhtemelen kendisi böyle bir yol seçicek. Bu yüzden hikaye uyanmayla başlıyor yüksek ihtimalle ''görüşürüz Eren' diyen Mikasa ve Eren döngüye girmeden bu sözleri söylüyor.

@Bilture19
    Eren'in şeytan çıkması epey şaşırtır fakat biraz düşününce zaman paradokslarından dolayı olması istemem. He yazar bunu güzelce başarırsa tadından yenmez.

8. 01746 Ro shi nan te D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE

01746 Ro shi nan te (D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE)
    Mesaj Sayısı 4,485
    Üyelik Tarihi23 Mar 2019
    Eren'in babası saldırgan titanı taşırken Eren dünyaya geldi. Yani babasından titanlı genetik aldı. Ben ilk bölümde, titan gücü yokken bu rüyayı görebilmesini buna bağlıyorum.
    Ama sonsuz döngü konusunda sana katılıyorum. Bence Eren'in misyonu, Zeke'le beraber çıktığı bu zaman yolculuğu sonunda bitecek.
    Zaten kafası da kopmuştu, ölecek. Ama ölmeden önce 10 yaşındaki kendine bu imgeleri göstermiş olarak ölebilir. Gerçi ilk bölümin adı bununla çelişiyor olabilir ama zaman büküldü zaten. Bir şekilde bağlantı olabilir.

9. Koca Ana Pilavüstükuru

Koca Ana (Pilavüstükuru)
    Mesaj Sayısı 993
    Üyelik Tarihi23 Kas 2017
    İlk bölümün adına daha önce hiç dikkat etmemiştim.

Seri ya zirve bir final yapacak ya da seriyi batıran bir final.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık