Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    112
Biraz aceleci bir tavir takiniyor o zaman. Kisitli derken? Tam olarak seri bolum bitis tarihi mi belli yoksa farkli bir durum mu?
2020 Ekim'de son sezon geliyor, 1 ay önce de 1 sene içinde bitirmek istiyorum dedi. Yani, evet kısıtlı süresi var. Ben 1-2 senedir manganın 2020'yi görmeyeceğini düşünüyordum ama olaylar son bölümlerde iyice karıştı. Önümüzdeki sayı 30. Cildin bölümleri tamamlanmış olacak(119-120-121-122). Bundan sonra en fazla 2 cilt daha gelir. Yani 9 ayı var bence.

Saldırgan Titan'ın ilk sahibinden itibaren tüm alıcılar bir şekilde Eren'in geleceğini gördüyseler Eren hepsinin eylemlerine bir noktada etki etmiş olabilir mi? Babası Eren'in yaratacağı geleceği gördükten sonra güçlerini yine de Eren'e geçirmesi bu sebeple olabilir. Nasıl ki 100 yıl önceki kralın 'savaşmama yemini' sonraki nesilleri etkilediyse belki Eren'in durumu da buna benzerdir, ilk titandan beri eylemlerde payı vardır.
Çünkü Zeke'ye 'ben özgürüm kimse beni etkilemedi' dedi ve öyle fakat Zeke birisinden etkilenmiş birisi.
Belki de ilk saldırgan titan Eren çıkacak.
Bu zaman parçalamaları hem hoş hem kıllandırı.

Benim şu an en merak ettiğim şey, Eren'in ne yapmak istediği? Amacı ne?

Ohohohohoh...
Bu ne hız.:fool:

Hoşgeldin. :sapkali:
Hoş bulduk.

Şimdi aklıma geldi. İlk bölümde Eren uykudan uyanmadan hemen önce ona biri 'görüşürüz' diyordu ve daha sonra Mikasa'nın saçını olması gerekenden daha uzun buluyor. En sonundaysa ağlıyordu.
Eren her ne gördüyse o an eminim bizi darmaduman edecek.

Yeni bölümler ne zaman geliyor?

Şimdi aklıma geldi. İlk bölümde Eren uykudan uyanmadan hemen önce ona biri 'görüşürüz' diyordu ve daha sonra Mikasa'nın saçını olması gerekenden daha uzun buluyor. En sonundaysa ağlıyordu.

Mikasa ölecek mi diyorsun?

Mikasa ölecek mi diyorsun?
Mikasa değil de Eren ölecek gibi.

Bölümler dijitale her ayın 6'sı gibi düşüyor ama resmi çıkış tarihi her ayın 9'u.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık