Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 783 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kolunu bacagini sisirip, kan akisini asiri isitip, ardindan bir andan donduracak ve boylece kolunun bacaginin ici semsert olacak. :confused:

Not: oyle bir sey cikmali ki aklimiz ucsun ve odanin zekasinin onunde diz cokelim

Luffy g3 gibi kolunu şişirecek ama devasa boyutlarda değil daha mini boyu. Nasıl su balonlarında su sıksık yön değiştiriyorsa Luffynin içindeki hgavada sık sık yön değiştircek mesela yumruk atıyor yumruğuna,tekme attı mı tekmesine geçecek.

Tabi böylece daha sert vurabilecek hem de hızından birşey kaybetmeyecek.
Bana da mantıklı geldi ama bu sadece G3'ün gelişmiş versiyonu gibi. G4 çok ayrı bir şey çıkacak bence

Cedric

Acaba Luffy Oz la savaşırken gölge aldığı bir görüntüye mi girecek ? Bu tarz bir şey aklıma geldi ama hiç istemem açıkçası. :agla: Tabi küçülme meyvesi yemiş devin Luffy'nin içine girdiği andaki gibi de birşey istemiyorum. :agla:

Jakka

Yüksek haki eklenmiş kesebilen bir saldırı olacak. Çünkü dofly'nin klonunuda keserek yukarı çıkmıştı orda g4 kullanmış olabilir.

Cedric

Ben açıkçası şok tarzı bir şey bekliyorum. Sengoku ya da Kuma'ya ait bir saldırı türü tarzında. Tabi gönül ister ki full beden koka, kırmızı alevler, içinde kral haki de bulunduran red hawk tarzı bir vuruş tekniği ama gerçekten ne olacağı belli değil tahmin etmek de kolay değil.

Unknown

Aslında beynimde birşey oluşmaya başladı ama saçma olabilir. Kolları bacakları ve sırtından uzatarak, sabit tutarak vs artan kısımlardan zırh gibi birşey yapabilir. Lastik zırh.. Hem hız, hem korunma, hemde güç falan sağlayabilir. Nasıl yapacağını tam olarak çözemedim ama Lastik zırh olabilme olasılığı şuan mantıklı geldi bana.

Zırhı güçlendirmek için korumalık kısımlara haki yükleyebilir gibi gibi.

Gibi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık