Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 783 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son hafta yayınlanan bölümle birlikte Luffy'den beklenen G4 ismi duyuldu. Sonraki bölümde de muhtemelen göreceğimiz teknik, güç veya meyve özelliği hakkındaki teeorileriniz nelerdir?

Bölüm yorum başlığında ilk 10 başlıktan bazı arkadaşların G4 hakkındaki düşünce, teorileri;
"Hızın var ama gücün eksik gibi görünüyor." gibi birşey diyor. Dandik ingilizcemle bu kadar çevirdim. Heh burda G2 de ki güç eksikliğine G4 ile hem hız hemde güç temelli birşey görebiliriz. G3 ü pek sevmem çünkü gerçektende hantal bir teknik. O yüzden Luffy daha güçlü bir teknik göstermesi lazım oda nın.

Law'ın söylediği sözler de çok iyiydi. Onun yanında ölmek falan. :/
Luffy'nin G4 açmasını birçok kişi bekliyordu ama aynı sayıda kişi de bir hayal olarak görüyordu. Daha çok Red Hawk gibi haki üstüne kurulu teknikler bekleniyordu. Ama benim tahminime göre bu G4 de hem haki hem meyve üzerine kurulu bir saldırı olacak ve tek vuruşu dahi epey hasar bırakabilecek.
Simdi kolundaki damar kalkmıs durumda yani yine kol bazlı bir saldırı olacak. Damar kalkması bana urouge un meyve yetenegini hatirlatti. Yani G3 gibi kolu havayla sisirme gibi degil. Daha kas bazlı bir buyume olacak gibi. G2 hız ı arttirmaya yonelikti. G3 daha cok kaba gucu arttirmaya yonelikti. G4 ise tamamen fiziksel gucu arttirmaya yonelik olabilir. Yani dogrudan kas gucunu arttirabilir. Cunku Luffynin "Seni ve kafesini ortadan kaldiracagim" sozu ile direk yikici bir guc ortaya cikaracak havasi var. Insallah sacmalamaz.

Birde kafamda baska bir yon daha var. Genelde anime ve mangalarda ya da oyunlarda guc kistasini 3 temel kistas uzerinde durulur. Hız-Guc-Teknik.
G2=hız G3=guc G4=teknik
Yani G4 de haki yogunlastirma yada haki bazli etki arttirmaya yonelik bir saldiri olabilir.
I doubt this would be like this.This starts to look like a Zoan DF and it´s many forms:

Form 1:Normal---->Brain Point
Form 2:Speed---->Walk Point/Jumping Point
Form 3:Size---->Monster Point
Form 4:D efense/some kind of shield---->Guard Point

denmiş yabancı forumlarda.Birisi çevirebilir mi?
benim tahminime göre G4 dikenli deniz kestaneli versiyon + full beden haki de çıkabilir.Çünkü bu G4 önceki gearları herşeyi ile aaşmalı.Sanıyorum çok güçlü bir savunma gearı olacaktır. ara olması heycanı kırdı ama bu beklenıyordu zatn.

Bende bu konu ne zaman acilir diye dusunuyordum.
g4 omurden omur goturmesinde ne olursa olsun

Bence hakiyle desteklenmiş bir meyve tekniği olacak. Hani normal vücudu ile yapamayacağı ama haki desteği ile kaldırabileceği bir teknik. Hızlı olması şart çünkü Dofa karşı kullanıyor adam. Tabi güç katkısıda sağlayacak hemde ciddi şekilde. Nihayetinde bu tekniği bütün NW boyunca kullanacak tırt birşey olamaz. Kısace g2nin hızı belki daha fazlası + çok ciddi bir doriki artışı olmalı.

Saçma olucak ama bu g3te kolu dev gibi oluyorya o kolun dev gibi olduğu halinin getirdiği gücü belki normal kol boyundaki haline indirgiyerek gücü daha az bi alanda daha etkili kullanmasını sağlıyacak bir teknik olabilir.Ayrıca bu sıkıştırdığı gücün üstüne haki kaplayıp üstüne g2 hızı ile birleştirirse baya sayko birşey çıkabilir :D
not:Kullandıkdan sonra gene ufalmasın ya da düşüp halsiz kalmasın başka ihsan istemez:D

Alpamis

Gear 4 insallah bos bir şey olmaz. Hani aklıma bir şey gelmiyor. O yüzden pek umudum yok ama Luffy cidfi haline bürünmüş boş bir teknik olnasa gerek. Ve bu halini özlemişim reisin. Bu arada Law ve Cavendish baya hosuma gitti. Hele Law o sözleri.

Luffy g3 gibi kolunu şişirecek ama devasa boyutlarda değil daha mini boyu. Nasıl su balonlarında su sıksık yön değiştiriyorsa Luffynin içindeki hgavada sık sık yön değiştircek mesela yumruk atıyor yumruğuna,tekme attı mı tekmesine geçecek.

Tabi böylece daha sert vurabilecek hem de hızından birşey kaybetmeyecek.

Alpamis

Nightmare Luffy güzel olur gibi. Vurdu mu inletir. Kaido ya yol yapmış olur. Üst dûzey fiziksel bir savaş için.

Luffy g3 gibi kolunu şişirecek ama devasa boyutlarda değil daha mini boyu. Nasıl su balonlarında su sıksık yön değiştiriyorsa Luffynin içindeki hgavada sık sık yön değiştircek mesela yumruk atıyor yumruğuna,tekme attı mı tekmesine geçecek.

Tabi böylece daha sert vurabilecek hem de hızından birşey kaybetmeyecek.
Bu bayağı mantıklıymış aslında ama G3 de de teknik olarak bunu yapmıyor mu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık