Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Magellan'ın Seviyesi

Magellan'ın Seviyesi ?

• Yonkou'ların 2. Kaptanı etmez.

Kullanılan: 72 33.0%
  • Yonkou'ların 2. Kaptanına eşittir.

Kullanılan: 106 48.6%
  • Amirallere Eşittir.

Kullanılan: 35 16.1%
  • Amiraller'den daha güçlüdür

Kullanılan: 5 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    218
Klasman olarak 6. Kat mahkumlarının çoğuna caydırıcı gücü olmalı.

Buda Magellan'ı Ace , Jozu türü adamların ligi yapar.

Ama meyve avantajı ile Yonkou tümeni yenedebilir.

Shiryuu nun ilk tanıtıldığı sahneyi hatırlayın.
Peki Shiryuu kim??:eek:
Magellan en az yonkou 2.adamı eder, aşağısı kurtarmaz​

WB'nin yediği kılıç gibi, hiç beklemediği için yiyor o yumruğu. Ondan sonra Luffy 1 kere bile zarar veremiyor Magellan'a, animede Luffy coşuyor da coşuyor. Ih demiyor adam yahu!
Ya ben o mesajı yazarken bu aklıma gelmişti. Luffy bu seviyedeyken Cracker'a şu şekilde zarar verebilir mi beklemese bile Cracker? Ama yeniden göründüğünde daha güçlü gelecektir karşımıza Magellan orası ayrı.

hocam valla herkesin bakış açısına göre şıklar olabilirde, crocodile ile jinbei zoro'dan kaçarmı, zoro ivankovu ve luffy'yi rahatça yenebilir mi, karasakal ve tayfasını (her ne kadar ciddi olmasalarda saniyeler içinde etkisiz hale getirebilirmi) geç oldu bence dinlensen biraz fena olmaz hocam :d
Yani demek istediğim zoro'yu amiral veya üstü gören de var, yonko 5. adamı da. Biraz ona göndermeydi anlayacağın.

Karasakal olayı ile çok karşılaştırmamak lazım, anlık ve meyve ile olan bir şey. Hazırlıklı olsa Teach öyle bir olay olmayacaktı bile.

Jinbe, Crocodile vs Zoro'dan kaçar mı bilmem ama şimdiki Zoro o zaman ki Luffy dahil dediğin hepsini alabilecek durumdadır şu anda (Teach'i saymıyorum).

Iki yıl önce Luffy Smoothy veya Crackere dokunamazdı bile. Yani yonkou ikinci adamı etmez. Yonkou ikinci adamını geçtim dof bile etmez. Yani anca 4. Adam seviyesi falandır.

Bu adamın öyle bir meyvesi var ki; Oda isterse bu adamı serinin tepesine kadar çıkartır. İstemezse de çöp olur gider.

Kizaru misali... Adam OP evreninin tanrısı olabilecekken üç amiral arasında en zayıf olanı gözüyle bakılıyor.

Elbette Luffy'nin rakiplerini yenmesi için güçlerinin kısılması lazım arkadaşlar. Yani ne diyelim yoksa Allah aşkına kimin aklı alıyor herhangi bir karakterin ışık hızında hareket edebilen birisini yenebilmesi?

Lastik meyvesinden neler üretti E. Oda mecburen. Böyle Magellan, Kizaru gibi kişilerin de meyvelerini kıstı da kıstı. Kizaru gidip ışığın yaydığı enerjiyle kılıç yapıp dövüşüyor falan, bu ne aga. Işıksın la sen. Rakibinin içinden 1 saniye içinde milyon kez geçip gider, döner tekrar geçersin.

Amiral seviyesindedir. Kankası ve dengi shiryuu yanko sağ koludur ama 2. Meyveyi bb alamasa 10'a böler özgürlüğünü ilan ederdi potansiyelden dolayı o grupla şuanda. Azıcık zorlasa yonko olabilecek bir meyve gücüne sahip Magellan.

Zehir çok ters bir güç arkadaşlar, Impel down'ın müdürü Magellan'a da tek atacak bir güç olmadığına göre, belki imparatorlar o seviyededir diyecem ama bu günün imparatoru Karasakal ve tayfasına geçmişte tek atan adam Magellan :) Diyeceğim o ki bu adamın her kese karşı şansı var, bana göre amiral seviyesi dediğimiz adamlar karşısında %50'den fazla şansı vardır.

Sadece logia meyve kullanıcıları ile nasıl savaşır kestiremiyorum. Yoksa Fujiyi felan tokatlar :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık