Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Magellan'ın Seviyesi

Magellan'ın Seviyesi ?

• Yonkou'ların 2. Kaptanı etmez.

Kullanılan: 72 33.0%
  • Yonkou'ların 2. Kaptanına eşittir.

Kullanılan: 106 48.6%
  • Amirallere Eşittir.

Kullanılan: 35 16.1%
  • Amiraller'den daha güçlüdür

Kullanılan: 5 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    218

Günün büyük bir bölümünü tuvalette geçiren zehir manyağı bu ağabeyimiz, seride en fazla etkin görmek istediğim karakterlerden biridir;

Impel down'da karşısında olanlar saldırmaya dahi cürret edemeyip kaçmıştırlar bu korsanların arasında crocodile, jinbei, mr1 inazuma buggy ve onlarca ayak takımı mahkum vardır, önünde duranlar ise ya hiç bir etki gösterememiştir ya da yenilmiştir, bkz: luffy ivankov mr3 ve gene onlarca ayak takımı korsan, karasakal ve tayfasının magellanı küçük görmesi sonucu, tüm tayfasına aynı anda tek atmıştır

Gel gelelim sorumuza bu ağabeyimizin seviyesi nedir?

Son düzenleme:

Sezar'ın zehir ile birlikte 2.formu gücünde. Magellan'ın olayı zehri sayesinde dokunulmaz olmasıydı. Luffy mum ile dövüşünce üstün bile geldi buna.
Sezar'da aynı şekilde deydiği kişiyi taş hale getiriyor.2 sene önce Sezar ile karşılaşsa yine aynısı gerçekleşir ve deyemediğinden kaçmak zorunda kalırdı. İkisine de vurduktan sonra yenmen kolay.

Luffy 2 sene önce yeterince güçlü vuruşu olmadığından ve koka yapmadığından Magellan'ın zehiri ile baş edemedi ama 2 sene sonra bunları aştığından Sezar'ın zehrine az da olsa direnip g3 bazuka ile tekledi. Aynısı Magellan'a da olurdu.

Cp0Lucci

Yonkou 4.kaptanı eder mi? Edebilir, ama Cracker karşısında şansı yok bence.Şunuda belirtiyim Logia avantajı ile Ceasar '' Balçık Formuyla '' üstündür Magellan'dan bence ( Magellan ın venom demon formuda dahil olmak üzere )

Yonkou 2. kaptanından amirale geçiş tam olmamış gibi. Amiralden önce yonkou sağ kolu eklenebilirdi seçeneklere.

En fazla yonkou 2. kaptanı eder.

@Eustass Captain Kid

Ceaser'ın Magellan'ın yaptıklarını yapabileceğini zannetmiyorum açıkcası ama dediğin bağışıklık olayı olmasaydı luffy'nin ceaser'ı alamayacağı doğru

@Densetsu no Samurai

tamamen çıkmış aklımdan hocam, sen diyince bile hatırlayamadım çok yıl oldu gerçi normal, teşekkürler düzeltiyorum

@Crocodilebaroqueworks hmm hocam sen biraz fazla uçtun sanki :D yani bana bir tane yonkou 4. kaptanı söyle koca hapishaneyi idare edip karasakal tayfasını teklesin, jinbei crocodile gibi korsanlar bile savaşmadan kaçsın, ivankovu rahatça yensin

Seçenekler tam olmamış ama. Yonkou 3. komutanından başlayıp amirale kadar gitsen daha güzel olurdu. Zaten amiralden güçlü olma ihtimali yok. O gereksiz bir seçenek bana kalırsa.

Kararımı da değiştirdim bu arada. Sol kol etmez. Üçüncü komutan tam Magellan'a göre :good:

Yonkou 2. kaptanı derken "Marco, Beckman, Katakuri" gibi isimleri mi kastetmek istedin.? Sorma gereği hissettim çünkü bu haliyle bakınca insanlar daha çok Ace ve Smoothie konumundaki ikinci kaptanları algılıyor..

Yonkou 2. kaptanı derken "Marco, Beckman, Katakuri" gibi isimleri mi kastetmek istedin.? Sorma gereği hissettim çünkü bu haliyle bakınca insanlar daha çok Ace ve Smoothie konumundaki ikinci kaptanları algılıyor..
hayır sağ kolları kastetmek istememiştim zaten, ama 2. dümen kaptanları yazsam daha iyi olurmuş

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık