Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] EMS Madara vs. EMS Itachi

Madara vs İtachi kim alır?

• Madara

Kullanılan: 88 79.3%
  • İtachi

Kullanılan: 23 20.7%

• Kullanılan toplam oy
    111
Edo tensei çakra üst sınırını aşağıya çekmiyor muydu? Hasta olmamış Edo tenseisiz İtachi daha güçlü olmaz mı Edo tenseili halinden? Yoksa yanlış mı hatırlıyorum?

Binlerce kişinin ahına bulanmış bir sürü yasaklı şey yapmış Madara ile karşılaştırmak hata olur. Bence ikisinin de insan halini karşılaştıralım. İşte o zaman İtachi acımaz..

İtachi, Madara kadar güce kafayı takmış olsaydı ....

Edo tensei çakra üst sınırını aşağıya çekmiyor muydu? Hasta olmamış Edo tenseisiz İtachi daha güçlü olmaz mı Edo tenseili halinden? Yoksa yanlış mı hatırlıyorum?
Benim hatırladığım kadarıyla edo tensei çakranı sınırsız yapıyor. Zaten öldüğü için hastalığı filan da yok. Ben bu şekilde hatırladığım için böyle dedim. Yoksa senin dediğin gibiyse sen o şekilde cevap ver.

Güç manyağı olmayan Hashirama da Madara'yı alıyordu. İstekle, takmakla bitmez efenim.
Hashirama gücü elde ediyor ama. İtachi potansiyel tehlike olarak Obito, Orochimaru ve Pain'i biliyor. Hatta o dönem onlar var desek daha doğru olur. Biri için Sasuke'ye amaterasu veriyor. Diğerinin manyak gibi aradığı mühürleri alıyor, bir diğerinin çağırma tekniğine nerden biliyorsa bir şey buluyor. Daha fazla teknik, daha fazla mühür peşinde koşmuyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık