Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Yeni Güç Artışı Ne Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy anca Dof gibi bir adamla karşılaşırsa yeni güç alır , yeni olarak Gear 4 açabilir belki ama Chinjao'dan birşeyler kapacağını sanmam ilerde Scobber Gyaban ile karşılaşırsa 2-3 şeyde ondan kapsın oh ne güzel.

Gear 4 açmasını bende isterim ancak bazı arkadaşlar demişti hatırlamıyorum şuan Kral'ın yumruğu diye birşey vardı G4 o olabilir diye,olabilir mi bilmiyorum ancak Gear 4 açılırsa Tek atışlık değil de sürekli kullanabileceği bir şey olsa daha iyi olur.

Chinjao rey-san ı tanıyor diye,hemen roger ın tayfadan mı olacak.Ne saçma bir düşünce.Korsan olup,rey-san ı tanımayan tek insan luffy dir.O da salak olduğu için.Rey-san nam yapmış,efsane tayfanın başı.Adam kara kral lakaplı.Bu adamı Chinjao tanımayacakta kim tanıyacak.Ki hemen hemen aynı dönemde denize açılmışlar.Adamın garp tan kuyruk acısı var,torununa eğitim mi verecek bir de :D Gördüğü yerde öldürmeye çalıştı.Şimdi de imkanı var.Luffy red hawk ile yeni teknik buldu zaten.Diğer saldırıları haki ile kombinasyon.Sadece ruh gücünü arttırıp,bunu vücuduna ekleyip haki sini arttıracak.

Kardeş sen öyle diyorsun da herkes bizimle aynı fikirde değil bu haliyle Doflamingo'yu yenemez diyorlar.Benim Rayleigh diyince o hala yaşıyor mu demesi dikkati mi çekti ondan böyle bir şeyi düşündüm.

Luffy'nin Croco karşısındaki şansı şu an Dof'un karşısındaki şansından daha azdı ama işte standart Shounen mantığı işler.

Luffy, zaten şu haliyle Chinjao'dan üstün. Öyle ki meyve gücünü kullanmadan (sadece G-2'den kazandığı hızı kullanarak diyelim) alt etmeye çalışıyor Chinjao'yu, Chinjao en iyi ihtimalle meyvesini kullanmaya zorlayabilir Luffy'yi. Chinjao'dan öğrenebileceği çok fazla şey olduğunu da sanmıyorum.
Doflamingo'nun ise Luffy'ye göre açık bir şekilde güçlü olduğunu varsayabiliriz, ama aradaki bu farkın daha önceki rakipleriyle arasındaki farktan çok da farklı olduğunu düşünmüyorum. Yani birkaç kere dayak yedikten sonra kazanacağı güçle alt edebilir Doflamingo'yu. Amiral içinse henüz çok erken. Bu arcın sonunda bizim Monster Trio'nun beraberce anca bir amiral alabilecek seviyeye geleceklerini tahmin ediyorum.

lucci

Adam Rayleigh in adını duyunca daha bi dellenip Luffy vuruyor sonra da ağlamaya başlıyor, unutmak istediğim şeyleri hatırlatıyorsun bana diyor:D ve Luffy bu adamdan eğitim alacak? Hocasının adıyla ağlamaya başlayan adamdan? bi de bizimki yeni eğitimden çıktı. hani daha birşeyini görmedik ya luffy nin, yüzde elli ya şuan ,tam güç savaşmıyorya,ciddi de değil zaten ne eğitimi:D Bi ciddileşsin en büyük power up zati:D ondan sona doffy miş Burgess miş yalan olur amirali getirin anca keser luffyi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık