Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Şimdi şöyle düşünün G4 açmadan İleri silahlanma ile Cracker karşısında çıkacak delemez mi o zırhları :) yani Luffy antiliğine gerek yok adam baya aştı. Wano arc sonrası imparator olarak anılacağını da biliyorsunuz e o zaman gücünü kabullenin. Cracker karşısında ekstra olarak İleri seviye görüş hakisi de olacak. Luffy meyvesiz de çok güçlü artık. G4+İleri silahlanma ile zaten Sağ kolu gayet aşıyor. Sağ Kol yendikten sonra power up aldı işte kaidoya zarar vereceği teknikte bu.. Luffy meyvesiz de çok güçlü; Zoro, Sanji, Jimbei üçünü de meyvesiz harcar.

Şimdi şöyle düşünün G4 açmadan İleri silahlanma ile Cracker karşısında çıkacak delemez mi o zırhları :) yani Luffy antiliğine gerek yok adam baya aştı. Wano arc sonrası imparator olarak anılacağını da biliyorsunuz e o zaman gücünü kabullenin. Cracker karşısında ekstra olarak İleri seviye görüş hakisi de olacak. Luffy meyvesiz de çok güçlü artık. G4+İleri silahlanma ile zaten Sağ kolu gayet aşıyor. Sağ Kol yendikten sonra power up aldı işte kaidoya zarar vereceği teknikte bu.. Luffy meyvesiz de çok güçlü; Zoro, Sanji, Jimbei üçünü de meyvesiz harcar.
Son cümle ile Let the linç begin :) (Görüşümü belirtmedim)

2 yıl sonraki Sanji demişim, hala aynı düşüncedeyim.
Sanjide ileri silahlanma, fatihin hakisi ve İleri seviye görüş var. Bacağını kokalı bile görmedim adamın udjsnxıdodk Vergo bir koyuyor çok övündüğü Sanji'nin bacağı çatlıyor. Niji ne kadar yavaşsın esik diyor Sanji hızıyla ön plana çıkan bir karakter ıfkdmfmx bir de dur. Germadan nefret ediyorum. Kostüm güzelmiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık