Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Şu an çıkarsan savunmada dünyası şaşar. Lastik meyvesi savunma olarak muazzam. Haki bile kar etmiyor.

Atak gücü çok düşer ama hakisi ile sağlam bir koramiral seviyesi olur. Vergo denmiş, o güzel örnek, işte onun gibi ama ondan güçlü bir kor olur. Sonra zamanla yükselir yine..

Ama baştan meyvesiz olsa şimdikinden farklı olmazdı.

Hee o zımbırtı var dimi. Koramiral.

Yalnız ya bazı arkadaşlar yanlış anladı durumu ya ben. Biz Luffy'nin meyveyi su an alsak hangi seviyede olacağından bahsediyoruz. Luffy meyvesiz olsa fiziksel gücü Garp gibi olurdu, hakisi 100 olurdu muhabbetleri farklı bir konu. Zaten meyvesiz biri fiziksel+hakide gelişecek ne yapacak başka ? Konu o değil, değil mi @Uchiha Sasuke ?
Şu anki halinden luffynin meyve gücünü alsak seviyesi ne olur soru o gelecekte ne olur felan değil.

@Alpamis bu sahne sana hediyemdir. 550 milyonluk Ace'ten güçlü birinden meyvesiz sopa yiyen bir 2 yıl önceki Luffy.
Sonraki sayfaları da sen atarsın artık. :(

2y Sonraki Zoro'dan güçlü olur muydu sanmıyorum, ona yakın olurdu. Ama Sanji'den güçlü olurdu gibi geliyor. Belirli bir oranda KH si olan Çok iyi BH'si olan ayrıca nadir HH sahibi karakterlerden biri olarak karşımıza çıkardı.

Luffy meyve yemeseydi böyle olurdu sanırım. Ha tabi ana karakter olsa baştan ona göre geliştirseydi Oda çoktan garp gibi gülle atmaya falan başlamıştı : ))

Hacı @Alpamis 'e katılıyorum. Amiral ve Shichiler ankete yakışmamış. 2 yıl önceki Usoppta yakışmamış çünkü 2 yıl önceki Usoppu Luffy 2 yıl önceki haliyle yendi.

Birde 2 yıl önceki Luffy'nin gücünde meyve önplanda değildi. Demek istediğim lastik meyvesi şuan ki G4'ün verdiği o güç artışını vermiyordu. O yüzden Luffy'den lastiği çıkarsakta epey güçlü olacağı kanısındayım. Tabi bir Zoro ya da Sanji eder mi? Onu bilmiyorum.

2 yıl önceden yani seri başından başlarsak,arlong parkta mefta olurlardı.Şuan meyvesiz düşünür isek en iyi kor amiral tabi hakili hali.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık