Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Kaido'yu Teke Tek Dövüşte Yenmesi Mantıklı mı?

Luffy'nin Kaido'yu teke tekte alması mantıklı mı?

• Kullanılan toplam oy
    161
Ahahaha. İşte gördüğün üzere yumruklar mı kılıçlar mı sorusunun cevabını kendin vermiş oldun... Kılıç babbbaaa ;)

Yav onu hiç deme. Luffy meyvesiz dünyanın en iyi fiziksel gücüne sahip meyvesini nasıl karşılıyor abi ? Mantık yine anaokulu terk. Her zamanki gibi Luffy mi he he de geç muhabbetleri. Yakında Luffy g4'süz hangi yonkouları yener diye konu açın da eğlenelim :/
Çünkü kral hakide Kaido'dan daha üstün de ondan. :cool:

Açmaya gerek yok. Yakın bir süreçte G4'ü geçtim doğru düzgün meyve bile kullanamadan bir imparator olan Teach'i yenecek ne de olsa. O zaman eğleniriz hep birlikte xd

Çünkü kral hakide Kaido'dan daha üstün de ondan. :cool:

Açmaya gerek yok. Yakın bir süreçte G4'ü geçtim doğru düzgün meyve bile kullanamadan bir imparator olan Teach'i yenecek ne de olsa. O zaman eğleniriz hep birlikte xd
Vay beeeeee. Kral Haki abiiiee. Douriki, meyve, haki hepsinin içine zzzz*çyor yemin ederim. Helal olsun :alkis:

şöyle söyleyeyim, aokiji ile akainu günlerce savaşıp adanın iklimini değiştirmişler, birinin bacağı gitti, birinin yüzünde ve tahminen vücudunda ciddi yaralar kaldı. ve bu ikisi amiral. bence bir yonkou iki amirali alabilecek kadar güçlü olması gerekirdi. dolayısıyla daha dayanıklı olmalarını ve daha güçlü, daha yıkıcı saldırılara sahip olmalarını bekliyordum.

kaidonun luffy'nin kolunu bacağını almadan, kalıcı hasar vermeden yenilmesini de beklemiyorum. ayrıca bence arada dağlar kadar fark varda, diyelim ki ikisi aynı seviyede, en az 20-30 gün dövüşün sürmesini beklerim. luffy de dövüşün 10. gününde kral hakiyi kaido gibi kullanabileceğini anlasa, 20. günde de kaido kadar iyi kullanabilir hale gelse, derim ki adam dövüşürken güçlendi, kral haki alanında yenerse hakkıdır. ama kaido'nun uyanış açmadan yenileceğini de sanmıyorum. dolayısıyla luffy'nin de uyanış açmadan kaido'yu yenebilmesi bana mantıksız geliyor.

ayrıca çatıya çıkan diğer elemanların da atıyorum bigmom yaşamlarından 50 yıllarını alsaydı, kaido bir kaç kalıcı hasar verip pert etseydi, sonra luffy kaido ile teke tek kalıp yenseydi, o zaman derdim yonkoular hakkını verdi, luffy artık yonkou seviyesine yaklaştı diye. ama oda luffy'i yonkou seviyesine çıkartamadığı için kaido'yu sağ kol seviyesine indiriyor bence şu an olan bu.

luffy'nin herşeyini kullandığı ve ekstra bir sürü avantaja rağmen yenemediği katakuri dövüşü sonrasında yc1-yc2 arası bir seviyedeyken, aradan ne kadar zaman geçti, bir-iki ay bile geçmedi galiba, yonkou seviyesine çıkması bence mantıksızdır. bleach'de falan olur böyle şeyler çünkü en başından beri ana karakter her dövüşte aşırı güç artışı yaşararak ilerledi. one piece'de böyle bir artış 1000 bölümdür benim gördüğüm kadarıyla yaşanmadı.

Son düzenleme:
Kılıç kullanan insan>Kılıç kullanmayan insan.

Kılıç kullanan insan>Şeytan Meyvesi kullanıcısı

Kılıç kullanan insan>CoC sahibi insan

Kaido kılıç kullanmıyor, ŞM kullanıcısı ve CoC sahibi. Bu da, Kılıç kullanan insan>Kaido demek. Zoro kılıç kullanıyor. Zoro>Kaido hayırlı olsun.
Zoro'nun, Teach ve Sakazuki'nin güç seviyesinin ne kadar altında ve üstünde olduğuna dair bir araştırma ve analiz de yakın zamanda gelecek.

Luffynin kaidoyu teke tekte yeneceği zaten gün gibi ortada olan birşeydi çoğu kişi yonkou olmak için korumasında olan toprakların olması gerektiğini söylüyordu alın toprak.
E.oda bunu zaten whole cake arctan sonra luffynin ne seviye olduğunu ve nereye yükseleceğini gösterdi.
Bunu nasıl yaparsa yapsın olacak şeylerdi luffy iki powerup aldı diye saçma gelmesi tuhaf çünkü daha savaşmadılar bile daha kaido tam gücünü gösterecek daha luffy bı gear5 veya uyanış açacak hemen başlamayın yok mantıklı mantıksız diye zaten önceki arctan belliydi luffynin bu arc hangi seviyeye geleceği neden millet şaşırıyor onuda hiç anlamıyorum.
Luffy zaten wanoya geldiği anda bir haki muhabbeti dönmeye başladı hyogorodan hakinin nasıl işlediğini öğrendi bunun üzerine deneme yanılma yaparken içten patlamalı hakiyi g*t korkusundan buldu sonra kaido ile dövüşünde her seferinde tek darbe yedikten sonra bayılan luffy bunun normal olmadığını anlayıp ne olduğunu çözmeye çalıştı ve buldu ki onda olan birşeymiş zaten bundan öncede hyogoro ona hakinin işleyişini anlatmıştı oda oradan çözdü ve kullanmaya başladı burada saçmalık olan bir nokta yok. Herhangi bir one piece karakteri poweruplarına veya dövüşlerine bakın hangisi bundan daha mantıklı ?

Son düzenleme:
Luffy'nin Kaido'yu 1e1de alması halinde gelecek versuslarda Luffy'nin nasıl bir konumda olacağı tartışılmalı, artık bu adamı kim durdurabilir?
Big Mom konumunda. Muhtemelen normalde düştüğünden çok daha abuk sabuk durumlara düşecek. Elbaf'da komutan etmeyecek birinden hasar alırsa hiç şaşırmam mesela.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık