Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Şu Anki Seviyesi Nedir?

evet arkadaşlar sizce luffy nin şuan ki seviyesi nedir ?

bana göre luffy şuanda kesinlikle amiral seviyesinde değil.o seviyeye ulaşmasına daha çok var.rayliegh bile seride 3 haki yi en etkin kullanan kişi (wb hastalığından dolayı etkili kullanamıyordu) olmasına rağmen kizaruyla ancak başa baş dövüşebililiyordu.luffy nin şuan daha çok gelişmesi gerek.

Deniz seviyesi diyicem saçma olacak :D, Luffy ana karakter olduğu için belirli bir sınıfa koyulmaması gereken karakterlerden, rakibinin kim olduğuna ve yeteneğine göre her şeyin olabilitesi var. Örnek vermek gerekirse Shichibukai olan Mihawkı yenemez ama aynı onun gibi shichibukai olan Moria-Crocodile'ı 2 sene önce yenebildi. Amirallerin meyvelerinde tam hakim olmaları ve hakide de high master class olmaları Luffy'nin onları şimdi yenmesi imkansız ama bir daha sabondy'de olanların yaşanacağını sanmıyorum. Kısacası Luffy'nin seviyesi rakibine bağlı bana göre.

Rayleigh'ti amirallerle bir tutmak yanlıs.adam bir köseye çekilip yıllarca kendini içkiye vurdu buda gücünde büyük bir düşüse sebep olmustur bence. neyse konumuz o degil. soruyu ynıtlyacak olursak amirallerele denk sayılmayacagı cok bellidir. zorlu bir rakibe karşı vs yapmadıgı sürece suan bişey demek zor :/

Seviyesi olaylara göre mangakanın keyfine göre değişir daha adam akıllı boss göremedik. Arkadaşında dediği gibi yaşlı başlı rayleigh amirallerle eşit olarak kıyaslanamaz ki orda adam akıllı vs atsalar rayleigh yine alırdı.

baran

Seviyesi olaylara göre mangakanın keyfine göre değişir daha adam akıllı boss göremedik. Arkadaşında dediği gibi yaşlı başlı rayleigh amirallerle eşit olarak kıyaslanamaz ki orda adam akıllı vs atsalar rayleigh yine alırdı.
aynı görüşteyim +1 ... göremedik ws lerini ama ilerleyen yaşına ragmen rayleig kizaruyla başa baş kapışmış sonrasında da hiç yara almadan kurtulmuş demekki yaşı geçsede işi bitmemiş daha ( adam calm belt i yüzerek geçmişti kizaruyla savaştıktan sonra :) ) bence şuan seviyesi amiralle uzun bi süre dövüşebilicek sonrada dayagını yiyicek seviyede :D

Lucci gibi bir rakip çıkmadıkça seviyesi hakkında birşey diyemicem. Merakla bekliyorum öyle bir rakibi. İnşallah bu arc çıkarda dehşet bir vs izleriz:D

Arkadaşların çoğu doğru söylemiş. Daha seviyesini kıyas edebileceğimiz güçte bir rakiple karşılaşmadı Luffy. Gerçi bir seviyeyle sınırlandırmak ne kadar doğru onu da bilemem. Eski rakiplerine göre kıyas edeyim. Mesela şu anki haliyle Crocodile'ı hiç zorlanmadan yenebilir. Lucci yine biraz kasar ama uzun sürmez.

Koramiral üstü yeni yeni shichibukai seviyesi.

schibukai seviyesi de çok tartışmalı aslında, luffy'nin savaşları dışında çok kapsamlı bi' schi savaşı görmedik. Kuma vs Zoro da Kuma %50 bile göstermedi muhtemelen. en neti şu sanırım, Luffy One Piece evrenindeki her düşmanla mücadele edebilecek güçte. Yener yenemez o ayrı ama yerden yere vurulma günleri geride kaldı. Zaman atlaması sonrası her kavgasında dövüş zekasını geliştirdiğini de gösterdi. ki hala red hawk gibi tam anlayamadığımız yıkıcı saldırıları olabilir. ciddi bi' dövüşünü beklemek lazım

buslu

Genel olarak shicibukai fakat shicibukai cok genel bır kavram Mıhawkta shıcıbukaı Morıada
Bence Luffy shıcıbukaıler ıcınde Hancock sevıyesındedır Hatta azcık fazlası

Shichibukai üstü bence ama çok aşmışda diyemem o seviyeyi, amirallede kapışabilir mi bilmem,
mesela Jinbe gibi bir adam Luffy'ye çaktığında yerlere yattı Luffy, aynı Jinbe Akainuya çaktı tık yok
ben Law'ıda en güçlü shichibukai olarak görüyorum şuana kadar gördüğümüz shichiler arasında, bir amiral hatta yonko'ya kafa tutmak için Luffy+Law yeter mi orası ayrı, Law bir plandan bahsetti sanırım bu sayede güçlerinin yeteceğini düşünüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık