Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Hasır Şapka Korsanları

Savaşı Hangi Taraf Kazanır?

• 1. Takım Kazanır

Kullanılan: 69 49.3%
  • 2. Takım Kazanır

Kullanılan: 68 48.6%
  • Berabere Biter

Kullanılan: 3 2.1%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
* Kuralları okumadan karar vermeyin lütfen.

* Rakipler tek tek vuruşacaklar, bütün takım vs Luffy değil!.. Her yeni vs'de sıfırlanmayacak Luffy elbet.

Şimdi teorimiz şöyle;

* Mugiwara korsanları yalnız başlarına bir adaya demir atmışlar. Burada, "Marineford" savaşında Ace'in ölüm anı Luffy'nin aklına geliyor ve "Big Mom" misali kendine engel olamıyor ve kendinden geçiyor.

* Hikaye 2 yıllık aradan sonra gerçekleşiyor ve Luffy g2,g3 ve altın yumurtası olan g4 numarasına hakim ve savaşta elbette açacak. G4 karşısında durabilecek karakter var mı tayfada?

* Luffy ve karşı takımda 1 aydır dinleniyor ve karınları tok.

* Luffy kendinden geçecek, yenilene kadar veya vs atacağı rakip kalmayana kadar kendine gelmesi mümkün değil.

* Konu aslında bir nevi, gözü kimseyi görmeyen, G4 açmış Luffy karakterini tayfada durdurabilecek güçte birisi var mı?

* Takımlar bütün halde değil, tek tek karşılaşacaklar. Oda'nın kuralı da bu zaten.

Şimdi işin takımları açıklama kısmına gelelim;

1. Takım: Luffy

2. Takım: Chopper - Nami - Brook - Usopp - Franky - Robin - Sanji - Zoro

Son düzenleme:
Asıl soru "Luffy 40 dakikada bütün tayfayı indirebilir mi?" olmalı.
Şimdi bana gülenler olacaktır lakin bu karşılaşmada en tehlikeli şey Usopp'un nişan yeteneği ve elinin altında tuttuğu deniz taşı. Gerçekten cevap veremiyorum kimin yeneceği hakkında.

Çok güzel konu olmuş. Herhalde durdururlar...:D TB arc'ta herhalde bunun ile alakalı bir tüyo geçiyordu.

Sorun şu ki G4 ataklarına direnç gösterebilecek iki kişi var Zoro ve Sanji diğerleri teke gider ki g4'te değil onun dışındaki ataklarda çok ağır gelir. Chopper canavar formunda g3 elephant yedi ne olduğunu hatirliyorsunuzdur... Kararsızım.

@Master of Puppets

Son bölüm gördük ki Cracker bile kendine gelememiş.:D

hatta nami, robin, brook, chopper'ada gerek olduğunu düşünmüyorum ben, Zoro, Sanji ve Franky bir şekilde etkisiz hale getirir Luffy'yi

Kuralları okumadan yorum yapıyorsunuz, tek tek karşılaşacaklar. Tüm takım vs Luffy değil.

2. takım alır. Çok uzaktan vuruş yapan bir nişancımız Usopp, meyvesini uzaktan kullanan Robin, hava kuvvetleri Sanji, uzaktan lazer atan Franky ve tayfanın en güçlü ikinci adamı Zoro var. Bariz üstünlük 2. takımda.

Edit
Hacı teke tek kapışmayı biraz daha vurgulamalısın, bu şekilde bile takım kapışması anlaşılıyor.
Luffy alır.

@Wazz nerde yazıyor la tek tek diye göremedim ben, yani öyle dediğini farz ederek okursak ancak anlaşılıyor ima ettiğin. ki sen öyle bile bahsetmek istemiş olsan koskoca takım 2 yazmışsın, yanlış anlaşılman normal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık