Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy & Trafalgar D. Water Law vs. Sakazuki

Kazanan Hangi Taraf Olur?

• Kullanılan toplam oy
    116
Hasır Şapka Luffy- Ölüm Cerrahı Law

&

İkisi de 500 er milyon beri değerinde güçlü korsanlardır, beraber Doflamingo gibi güçlü bir adamı indirebilmişlerdir.

vs

Filo Amirali Akainu

Akainu serideki en güçlü karakterlerden biridir, öyle ki dünyanın en güçlü adamı Whitebeard'a karşı bile diş gösterebilmiştir. Korsanlara karşı acımasız kişiliğiyle tanınır.

Dünyanın en güçlü ünvanına sahip Beyazsakal'a diş gösterebilmiştir. Zira savaştaki Beyazsakal ünvanının hakkını vermemiştir.
O senin düşüncen, savaşa 500 tane handikapla başlayıp bir amirali yenip, üstüne Teach ile top gibi oynayan bir adam daha nasıl göstermeli ayrı tartışma konusu. Neyse konu dışı yapmak istemiyorum.

Daha zamanı olduğunu düşünüyorum açıkçası. Akainu'nun saldırıları aşırı ölümcül
hatayı affetmez. Bizimkilerin Aka'ya zarar verebilecegini bir senaryo kuramadim. Akainu denk getirdigi an indirir tek tek.

Bunlar beraber herkesi alır, Akainu falan karakteri değişir vs içinde Hakili Yumruk atar magma ile vurmaz. Lufy acı gerçekleri. :D @Raiden öyle değil mi?

Tayfaları ile gelsinler. :a:

Son düzenleme:
Law destek yapar ama enerjisi çabuk tükeniyor büyük zayıflık. Akainu Lawın enerjisi bitene kadar bir kaç darbe yer ama kafaya deprem yiyen adama koymaz. Önce lawı ayıklar, ardından k.hakisi tavan yapmış Luffy ile uğraşır öyle tekleyemez. Ama kazanmayı bilir.

Yeterince güçlü değiller, Akainu içlerinden geçer şu anda. WB gibi bir canavarla karşılaşıp ölmemiş bi arkadaş.

Neyse konunun Doflamingo vs Luffy'e dönmesi herhalde bi günü bulmaz. Okuyor olacağım.

Law destek yapar ama enerjisi çabuk tükeniyor büyük zayıflık. Akainu Lawın enerjisi bitene kadar bir kaç darbe yer ama kafaya deprem yiyen adama koymaz. Önce lawı ayıklar, ardından k.hakisi tavan yapmış Luffy ile uğraşır öyle tekleyemez. Ama kazanmayı bilir.
Law'ın enerjisi o kadar da çabuk bitmiyor bence, ondan Law ve Luffy uzun süre dayanabilirler ama en sonunda Akainu kazanır muhtemelen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık