Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy Birini Öldürürse Bu Kim Olur?

Luffy ileride birini öldürürse bu kim olur ?

• Akainu (Sakazuki)

Kullanılan: 21 29.2%
  • Marshall Teach (Blackbeard)

Kullanılan: 33 45.8%
  • Kaido (Kaido of the Beasts)

Kullanılan: 7 9.7%
  • Charlotte Linlin (Big Mom)

Kullanılan: 0 0.0%
  • Tenryuubito (Herhangi bir tenryuubito)

Kullanılan: 11 15.3%
  • Kimseyi öldürmez

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    72
Evet bildiğimiz kadarıyla Luffy şimdiye dek seride kimseyi öldürmedi.
Ama bu hiç öldürmeyeceği anlamına da gelmez.
Birini öldürse de bunu kendisi için yapacağını sanmıyorum ya intikam için ya da dostları için yapar.

Soru şu: Olur da Luffy birini öldürürse bu kişi kim olur ?

Akainu ya Coby'e ya da Sabo'ya yem olacak muhtemelen. Kaido ölse de bu işi başkası yapar. Linlin'i hiç sanmam. Birini öldürürse o kişi Teach olur muhtemelen. Ama onu da sanmıyorum yani.

LuffY'nin Kutsal Şehir'e gidip Tenryuubito avına çıkmasını çok isterdim ona oy attım ama hiç kimseyi öldüreceğini sanmıyorum.

Oda kimseyi öldürtmez Luffy'e öldürtse Dof tahtalı köyü boylardı onu öldürtmediyse kimse ölmez.Biraz zorlarsa belki serideki tek gerçek kötü olan ve tek gerçek korsan olan Teach'i belki öldürür.Ben sırasıyla Akaiunun ortasında Ace'e açtığı deliği açmasını isterdim Garp'ta başkası tarafından infaz edilirken gözlerinin içine bakıp ölümünü izlemesini isterdim herkes ettiğini çekecek hesabı ama bu seri tabiki öyle bir seri değil Luffy bir Punisher değil :D

Luffy normal'de kimseyi öldürmez ama Kaido ölmek istediği için belki dolaylı yoldan ölümüne sebep olur. Bundan dolayı oyumu Kaido'ya bastım.

Blackbeard, Shanks’ı öldürürse gözünün önünde bir kaybı daha kaldıramayan Luffy öldürmeye yönelik dalabilir. Onun dışında tayfasından birini öldüren birisi olursa o kişiyi tahtalı köye gönderir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık