Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy ile Aynı Tarafta Savaşacak Düşmanlar

Hangi Düşman Luffy ile Aynı Tarafta Savaşır?

• Kullanılan toplam oy
    55
Luffy'nin çok sayıda düşmanı oldu şimdiye kadar. Bunlardan hangileri serinin bitimine doğru Luffy'nin olduğu tarafta savaşır?

Crocodile, Fujitora, Katakuri, Kuzan ve Smoker gibi karakterleri ankete almadım fark atmasınlar diye. Fikri olan ankete bakmadan yazarsa iyi olur yine de.

4 seçim hakkınız var.

Big Mom Blackbeard Donquixote Doflamingo Enel Sengoku
Bigmom-Sengoku hariç diğerleri mecburiyetten aynı tarafta olacağını düşünüyorum.
Mf'de Denizciler-Shichibukai ve Beyazsakal filosu-ID mahkumları arasında geçen savaş vardı ayriyeten Karasakal katıldı.Savaşta hepsi birbirinin düşmanıydı.
Son savaşta ya Shanks ya Karasakal yer alacak bence.İkisi birden yer alacağını sanmıyorum.Büyük ihtimal Shanks tayfası ve Mihawk Karasakal tayfası tarafından öldürülür.Böylece Karasakal'ın bize gösterilen Kaido-Bigmom'ın ötesinde bir güce sahip olduğu görülür.
Son savaşta Karasakal ws Luffy ws IM ws Dragon olur.
Bu savaştada herkes birbirinin düşmanı olur bir tek Luffy ws Dragon olmaz.
Kısacası Im herkesin ortak düşmanı olacak.

Son düzenleme:
  • Garp, Ace konusunda pişman bence. Coby ile bunların yanında yer alırlar eğer denizciler vs lufiler olursa.
  • Crocodile eline ne geçecek bilmiyorum. Hâlâ yardım ederse altında tuhaf şeyler vardır.
  • Doffy. Amacı ne olur bilmiyorum. Bunu bizim tarafta da istemem.
  • Ben bi ihtimal Teach de sayıyorum. Bu sebebim D. iradesini yaşatmak. Ölürken son sözlerinde Luffy'e D.'ler sana emanet gibi bi sözle ölebilir.
  • Kesin gibi olan Katakuri sanırım.

Corazon ile anılarını yad edebileceği tek insan Law olan Sengoku'nun yardım edebileceğini düşünüyorum. (Böyle düşünmemde en büyük etken Sengoku'nun ' Cora anılarını yad edebileceğim birisi olmasaydın seni hapse atardım.' gibi sözler sarfetmesi) Yaş ilerlemesi itibari ile ne kadar etkili olur net tahmin yürütemesem de Law, Luffy'nin yanında yer aldığı için Sengoku'dan bir şeyler görebiliriz. Zaten Dressrosa arcta Fuji ile düşünceleri bir gibi geldi, aynı düşünce yapılarına sahipler. + Fuji düşman tarafından yardım eder. Marineford'da Garp'ın Luffy'nin önünden çekilmesi gibi Fuji'de kendisini bir yerde geri çekebilir.

D hiçbiri. Bunların hiçbiri bizim tayfaya yardım etmez. Ha belki bu saf BM'yi kekle çikolatayla kandırırlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık