Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy Gear 4 Ikinci Şekil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy dövüşerek öğrenen biri öyle ıssız adada tek basına maximum ögreneceği KKG olur.Yorumlardada bir arkadaş yazmştu Cp9 ile ilk dövüşmesi sonunda g2 ve g3 ü yarattı.Herhangi güçlü bir düşmana 1 kez yenildiğinde onu yenmek için g4 2. form yada g5 tarzı birşeyler çıkacaktır.
Aklima da sey geldi bu arada Katakuri olan vs de belki de yenilip yada yenilmek uzereyken bir sey cikaracak ?

Tipik son dakika golü olacak. Hiç kullanmak istemediğim bir teknik vardı onu senin üstünde deneyeceğim diyecek. Pata küte dalacak. Hep böyle olmuştu böyle devam edicek işte. :artiz:

G4 yetersiz kaldı çünkü, bir ayağı çukurda adamı g4 ile alamadı daha diyorum. Daha güçlü bir teknik ve g5 varsa ve kullanmadıysa Lufy'de bir sıkıntı var diyorum.

Sence Lufy sadece g2-3 kullansa yapacakları vs de sonuç ne olur? Bence Lufy ezilir.

Yahu hadi mantıklı düşünelim, elinde g1 den g5'e kadar teknikleri var ve g4 ile savaşmayı seçip böyle rezil olamayı mı seçiyor? Lufy bir arkadaşı ile g4'ü geliştirmek için dostça vs atmıyor, ölümüne savaşıyor. G5 açıp kazanmak varken g4 ile bunları yaşamayı seçiyor diyorsun.

Ben g5 yok diyorum veya varsa da g4 kadar güçlü değildir.

Yani g2 vücuttaki kanı hızlandırıyor, g3 kemikten kemiğe güç aktarıyor, g4 de koluna haki verip kasını haki ile şişiriyor ve esnekliğini haki ve kan dolaşımının hızını kullanıyor, g5 de yine lastik özelliğini kullanarak olacaktır, uyanış yaparsa g sıralamasına sokmayabilir. g2 hızlı güçlü ama g3 kadar güçlü değil, neden g2 de ve g3 te lastiğin değişik özelliğini kullanıyor, g4 hem hızlı hem güçlü, g5 te oda bize bence lastiğin yine esnekliğini, daha büyük yada daha sıkıştırılmış, büyümüş vede çok sıkıştırılmış ve haki ile harmanlanmış halini verecek, bu güçlerin hepsine daha kralın hakisini katmasını bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık