Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy, Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi?

Luffy Gatz ve Sabo'nun Yardımı Olmadan Kaçabilir miydi ?

• Kullanılan toplam oy
    138
G4'ün süresi bittiğinde bazı arkadaşlar Luffy'nin mangadaki sözüne dayanarak yardım olmadan Mingo ve Burgess dan kaçabileceğini söylemişlerdi.Sizce Sabo ve Gatz olmasaydı Luffy 10 dakika içinde ölür müydü ?
Yoksa kendi çabasıyla kurtulabilir miydi ? Fikrinizi merak ettim.

Şu karede durum pek iç açıcı gelmemişti :D

Ben rawına bakmıştım.Japoncam pek iyi değil ama anladığım kadarıyla ebilmek yeterlilik içeren bir kelime kullanmıyor luffy.Kaçacağım ama ne olur bilemem tarzı birşey diyordu.

Luffy derse yapar.
Orada dikkat çekilen şey Luffy'nin insanları etrafında toplama olayı.
Yoksa Luffy kaçardı.

Edit: Anketin şıklarını beğenmedim. Kaçardı diyecektim ama o yazana oy veremem. Düzeltilmesini istiyorum.

Burgess'i halledebilirdi yani 10 dk dayanip isini bitirebilirdi ama dof 2 dk icinde kelleyi alip kahkaha atmaya baslardi

Kaçardı yav. Ama işte her arc da vurgulanıyor o illa birileri bir şekilde yardım ediyor yani...
Hiç yakışmadı bu yorum sana.
Luffy kaçsaydı o zaman, adamın kucağında uyudu bildiğin. Dofy birilerini rehin mi almaya çalıştı yoksa birileri Luffy'ye ulaşmasını mı engelledi? Luffy kaçsa ve Doffy kovalasa kimse zarar görmezdi.

Luffy bu, birinin yardımını illa ki alacak. Aksi durumda da bir şekilde kaçardı herhalde, Dof'tan emin değilim ama. Dof yani.

Hiç yakışmadı bu yorum sana.
Luffy kaçsaydı o zaman, adamın kucağında uyudu bildiğin. Dofy birilerini rehin mi almaya çalıştı yoksa birileri Luffy'ye ulaşmasını mı engelledi? Luffy kaçsa ve Doffy kovalasa kimse zarar görmezdi.
Görürdü yav mingo zateb çıldırmış ti ki gantz a sonra ne oldu gördük . Ya bunlar oda nın bölümleri uzatma şeysi ... kaç saniyeden dakikadan bölüm çıkardı normalde öyle durumlar olmasa Luffy kendide kaçardı... Bence Mangakanin anlatmak istediği Gear 4 u daha tam kullanamadığı ustalasamadigi işte ...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık