Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Luffy ve Karasakal! Meyve, Zıtlık, Kader İlişkisi

Daha öncede yazdım.
Örnek olarak WB öldüğünde Ray-san bile ağlayacak gibiydi :(
İsterimki BB'nin yerine Tüm tayfanın saygı duyacağı bir rakip olur İyi ve Kötü'nün cıvıklaştırılmış mücadelesinden öte olması One piece'ye yakışır.

owen587

hepsi belli bir emeğin ürünü güzel teoriler, seni yılın komplo teoricisi ilan ediyorum. :D
ancak zıtlıklar konusu bana biraz zorlama geldi. animenin iplerini elinde bulunduran oda olduğu için ve insanları çok şaşırtmayı sevdiği için bunların birçoğunun gerçekleşmeyebileceğini, hatta final dövüşünün karasakal ve luffy arasında gerçekleşmeyebileceğini düşünüyorum. düşünmeyi bir kenara bırakıyor, arkama yaslanıyor ve sadece izliyorum artık :D

bi zırlıkta ben söyliyim :D 146.bölümde var
hey yaşlı adam (ikiside aynı anda konuşur)
+bu vişe tatlısı çok TATLI , ölebilirdim
-bu vişe tatlısı çok BERBAT , ölebilirdim

içeceklerini içtikten sonra yine aynı anda
+ bu içecek çok LEZİZ
+ bu içecek çok BERBAT

büyük büyük yazmışlar zıt yazıları bi mesaj mı var yoksa gerçi mangada varmıydı bilmiyorum sizin kadar uzman değilim sadece zıtlık konusunu görünce söyliyim dedim

Bence bb de haki yok o yüzden güçlü bir meyveye sahip olmak istedi ki olduda sonuna kadar okudum eline sağlık kardeşim güzel olmuş

Açıklamanı okudum.Güzel bir yazı olmuş.Teori bağlamında pek bir şey yok aslında.Ama güzel açıklamışsın gerçekten zıtlıkları.Eğer bu adam daha da güçlenirse ne olur bilmiyorum.Bleach'tede Aizen power-upın sınırlarını ortadan kaldırmıştı deli gibi güçlenmişti.Eğer arkadaşların dediği gibi bir zoan felen daha alırsa veya zaten almışsa bu adam yenilmez.Yenilmeside bleachteki gibi saçma bir şekilde olmamalı ( umuyorum).Karasakal tam bir hayalperest.Sanırım sayılı ortak yanlarından biride hayallerinden asla vazgeçmeyişleri.Daha yazda okuyalım :good:
Pro-kun herşeyi biz yazarsak arkadaşlar nasıl katılacak konuya. Teori bağlamında birşey yok derken. Son antik silah olabilecek Zeus'un gücüne bağışıklığı olan tek karakter ve onun bu bağışıklığı kazanmasını sağlayan nedir? Yabancı bir forumda yazdım ben bu konuyu. Zaman geçti üzerinden gerçi. İlk gelen cevaplardan biri de benim ve bazı arkadaşlarında düşündüğü gibi Son Antik silah düşman ellere geçerse lastik meyvesi sahibi ve dolaylı olarak elektrik iletkenliğine sahip olan Luffy'nin yine baş rol oynayacağıdır. Kader kısmı ise bu olayların daha serinin ilk bölümünden bu yana planlanmış olmasıdır. Biraz geç yazdım cevabı kusra bakma. Hem sana cevap yazayım hem konu canlansın.:D

Demek ki Madam Shirley gibi birileri de olacak olayları önceden görmüş ki Shanks o meyveyi arıyormuş.(Bence tabi)Bu da mümkün.

Stark

Bu yazı bizim bu animeyi neden bu kadar çok sevdiğimizi açıklıyor. :)

Partix

Her meyvenin bir zaafı var
BB nin zaafı yediğidarbe normal darbenin 10 katı etki yaratıyor Wb söylemişti bunu Luffy B.Haki ile vurduğunda BBnin işini bitirebilir
Tabiki BB de çok güçlü olmasada haki çıkıcağını düşünüyorum amirallerde koramirallerde bile var.

Fakat luffy için bu kolay olmayacaktır luffy izin vermez ama belki lastik meyvesinide çekebilir yani demek istediğim henüz BBnin meyvesini gücü tam olarak bilinemiyor.

Partix

Kral hakiyi kullanabilen herkez korsankral olucaksa en başta shanks olurdu raftele ulasmıs olan biri sonucta.
BBnin savunması zayıf ama deprem gücünü kara deliğe cekmişti fakat luffy yumruk kullandığı için onun için hava hoş saldırısı 10x oluyor BB'ye karşı.
BB gura gura no miyide kullanabiliyor luffy nasıl cabucak yenebilir ki teorime göre 1 şeytan meyvesi daha kullanabılcek gura gura meyvesı parmecıa kara delk meyvesi logia diğer meyveside zoan tipi olucak diyue düşünüyorum

buslu

Kral hakiyi kullanabilen herkez korsankral olucaksa en başta shanx olurdu raftele ulasmıs olan biri sonucta.
BBnin savunması zayıf ama deprem gücünü kara deliğe cekmişti fakat luffy yumruk kullandığı için onun için hava hoş saldırısı 10x oluyor BB'ye karşı.
BB gura gura no miyide kullanabiliyor luffy nasıl cabucak yenebilir ki teorime göre 1 şeytan meyvesi daha kullanabılcek gura gura meyvesı parmecıa kara delk meyvesi logia diğer meyveside zoan tipi olucak diyue düşünüyorum
1. Shanks
2.Hicbirsey anlamadim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık