Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Logia

sizin söylediklerinize ek olarak Acede uçuo heralde belirli bir süre çünkü ateşin uçması saçma geldi bana birde 5 tane meyvenin uçabildiği açıklandı o zamn bu meyveler

1- Marco
2- pell
3- smoker
4- kizaru
5-crocodoile

oluyor ace ve shiki dışarda kaldı kafam karıştı ve birde ilerde uçabilen zoan çıkar die düşünüom....

sizin söylediklerinize ek olarak Acede uçuo heralde belirli bir süre çünkü ateşin uçması saçma geldi bana birde 5 tane meyvenin uçabildiği açıklandı o zamn bu meyveler

1- Marco
2- pell
3- smoker
4- kizaru
5-crocodoile

oluyor ace ve shiki dışarda kaldı kafam karıştı ve birde ilerde uçabilen zoan çıkar die düşünüom....
pell in söylediği uçabilen 5 zoan türü var dı , karıştırmışsın... ki marco nun saydıkları arasında olduğuda şüpheli mistik sınıfı olduğu için onu katmamışda olabilir...

eline sağlık çok güzel olmuş ama bişey kafamı kurcalıyor madem karasakal logia ama her fiziksel saldırıdan darbe alıyor ??
Çok güçlü oluyor o zaman meyvesi. O yüzden biraz kısma yapılmış. Mesajlarını da renksiz yaz.

Bisey sorucam Magelan logia türü değil mi ?
Değil. Olsa bu konuda olurdu.

Logia (Rogia) bir Şeytan Meyvesi türüdür. Karakteristik özelliği kullanıcıya kendi elementine dönüşmesine olanak tanımasıdır.
Bu tanıma göre öylede. O yüzden sormuştum. Cevabınız için teşekkürler.
Magellan, sadece zehir üretiyor. Zehre dönüşemiyor.

Bi yanlışınız var. Zehire dönüşüyor :S.
Nerede?

Son düzenleme:
Magellan'ın vücudu zehirli, dünyanın en zehirli hayvanı bir kurbağa mesela ona istediğin fiziksel saldırıyı yapıyorsun ama dokunduğun için zehirleniyorsun.

anlatım için saol çok güzel anlatmışsın
logia tipi meyve yemedi mi magellan zehir adam oldu yani zehire dönüşüyor tabii ki
luffy saldırı yaptığı zaman vücudunda delikler oluşmuştu zehir üretiyor olsaydı öyle bir şey olmazdı heralde
Magellan vucüdunu zehirle kaplıyor o delikler o yüzden oluşuyor Magellan'ın paramecia olduğu mangaka tarafından onaylanmıştır.

Smoker bi sorum olucaktı... Hani 2 yıl sonra dedikten sonra ki çamur adam varya adını şimdi hatırlayamadım ama o neden o kadar korkak luffygilden vs neden o kadar korkuyor onunda en az bi smoker kadar güçlü olması öngörülmez mi ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık