Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Logia

ellerine sağlık smoker ama ben yami yami no mi nin nası logia oldugunu annamadım. ace ile kapısırken ace bi saldırı yapmıstı logia olsaydın bu saldırı sana işlemez gbi bişey dmişti galiba
Logia. Ancak darbe alabiliyor. Logialar normalde darbe almadığı için Ace öyle bir şey söyledi.

çok güzel paylaşım eline saglık
Sağ ol.

eline saglık pek güzel anlatmışın :D
Sağ ol.

evet darbe alması başta paramecia mı acaba diye soru sorulmasına neden olundu ancak hem kendi dediği gibi logia olduğu doğrulandı hemde şöyle düşünebiliriz darbeleri alıyor ancak aynı zamanda yuttuğu başka şeylerde var koca banaro adasını yuttu mesela vucüdu logia olmasa yapabilir mi, vücudu böyle bişey? yada impel down girişinin demir kapısını ve gardiyanları yuttu yine aynı şey, istediği yere fırlattı sonra vücudundan

kardeş daha önce nerdeydin ya bana arka çıkman lazım :hhh:
-not:smoker kardeş yine çok iyi bir çeviri, senden bekleneceği gibi eline sağlık
Lafı olmaz.

Eline sağlık. Böyle bol smoke'lu bi' ortamın ardına bi' sigara yakarım.
Yak yak.

Smoker ı ayrı bi anlatmışsın güzel olmuş sağolasın senden beklenecek bi konu smoker-san :good:
Sağ olasın.

Son düzenleme:
Bildiğim kadarıyla yami yami no mi karanlığa hükmetmeyi sağlar, yer çekimine değil yer çekiminden kastı karanlığın çekim gücüdür emiciliğidir, yer çekimine hükmeden Shiki'nin meyvesidir. Bilgiler için teşekkürler.
Uzaydaki karadelik gibi düşün.Gezegenleri ,meteorları hatta yıldızları bile içine çekerek yok eden bir olay.

Bildiğim kadarıyla yami yami no mi karanlığa hükmetmeyi sağlar, yer çekimine değil yer çekiminden kastı karanlığın çekim gücüdür emiciliğidir, yer çekimine hükmeden Shiki'nin meyvesidir. Bilgiler için teşekkürler.
Benim bildiğim gravity, yer çekimidir. O yüzden öyle yazdım.

Benim bildiğim gravity, yer çekimidir... O yüzden öyle yazdım...
gravity yer cekimi zaten ceviride bir eksiklik yok:good:

ağırlık zaten yer çekimi ile alakalı bir kavram fizikte bir şeyin ağırlını kontrol etmek yer çekimine hükmetmek demektir zaten.
agırlık yercekimiyle alakalı dogru shikide dogadaki bütün nesnelerin ve elementlerin yer cekiminden bagımsız hareket etmesini saglıyor, senin mantıgında dogru... ama yercekiminden ziyade yercekiminden bagımsız kılma sözkonusu ,teachin meyvesi ise direk karanlıgın yercekimini kullanıyor.. ve fizik kanunlarına göre daha büyük ve mutlak bir güc bu... ayrıca shiki kanundan bagımsız haraket etmelerini saglıyor nesnelerin, teach ise zorla bu kanunu kırıp herseyi içine cekiyor... nerdeyse birbirlerinin zıttılar... elmayı shiki havaya kaldırırsa yercekiminden bagımsız olur, ama teachte yercekimini hiçe sayıp o elmayı karanlıgın içine cekebilir mantıgı bu en azından bnm düsncem ins yardımcı olabilmişimdir...:good:

Aslında Teach'in ki tam olarak fizik kuramına göre işliyor... Shiki bir nesneyi graviti'den bağımsız kılıyor. Kuro Hige ise tam olarak bir Kara Delik'in yaptığı şeyi yapıyor... Nesneleri ağırlıklarına bakmaksızın, gezegenleri vbe yıldızları dahi içine çekebilecek bir kara delik oluşturuyor...

arkadaşlar hangi logialar uçabiliyor yazarsanız sevinirim...
havada belirli bir süre kalma açısından smoker haklı ancak ;
croco ve kizaruda uçacak seviyede bana göre...
kizaru istediği yere ışınlanıyor, ve ışık olduğu için havada asılı kalabiliyor diye biliyorum...
croco savaşta büyük duvarlar çekilmişken(oars ın gemiyi çekmesi vs.. o duvarlar) ,
ace i idamdan kurtaran hareketi yaptı... , duvarları aşabilecek kadar uçabilmiş yani...
ki orda o duvarları 3 kişi aşmıştı ; croco-marco- ve jinbeinin su numarası sayesinde luffy...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık