Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Logia ve Paramecia Türü Şeytan Meyveleri'nin Uyanışları

Meyvesini zirveye taşıdığını kendisi söylüyor. Perfection yani mükemmelleştirmek ve aynı zamanda tamamlama demek.
Bu adam şimdi meyvesini uyandırmadıysa bu lafları boşa demiş olur.
Demek ki her meyve uyanmayı sağlayamıyor.Luffy ile karşılaştığında uyanma açtıysa neden Kata gibi kaçmadı darbelerden? Croco havalı karakter ama bu sonradan eklenen power-uplar bozuyor biraz işi.Yani uyanış çıksa şaşırmam ama hoşuma da gitmez.

Demek ki her meyve uyanmayı sağlayamıyor.Luffy ile karşılaştığında uyanma açtıysa neden Kata gibi kaçmadı darbelerden? Croco havalı karakter ama bu sonradan eklenen power-uplar bozuyor biraz işi.Yani uyanış çıksa şaşırmam ama hoşuma da gitmez.
Hocam katanın kaçma mevzusu tamamen gözlem hakisi sayesinde. Mangada da geçiyor. Dikkati dağılınca gözlem kullanamıyor ver darbe alıyor. Konsantre olunca gözlemi kullanıp şekil değiştiriyor ve darbe almıyor katakuri.

@Kadan bu arada acenin smokerla yenisememesi filler. Mangada ace saldiriyi kestikten sonra "vazgec,sen duman olabilirsin ama ben atesim. Senin guclerinin benimki karsisinda sansi yok" diyor. Ondan sonra ates duvari yapip ayriliyo ordan savas falan olmuyo, smokerda daha o ates duvarini gecemiyo.

@Kadan bu arada acenin smokerla yenisememesi filler. Mangada ace saldiriyi kestikten sonra "vazgec,sen duman olabilirsin ama ben atesim. Senin guclerinin benimki karsisinda sansi yok" diyor. Ondan sonra ates duvari yapip ayriliyo ordan savas falan olmuyo, smokerda daha o ates duvarini gecemiyo.
Tam olarak öyle demiyor. İkimizin güçleri arasındaki dövüş anlamsız diyor.

@kuroashi.no.sanji1993 ingilizce butun kaynaklari okudum. Senin guclerinin benim ki karsisinda sansi yok diye cevriliyo orda yazdiklari sey. Turkcelere baktim sasirtici bir sekilde dogru cevirmisler ordada aynisi yaziyor. Hangi ceviriye bakarsan bak dedigim sey yaziyor. Zaten haki bilen kumandan adamin 2y oncesindeki smoker gibi bir adama onu demesi sacma olur.

@kuroashi.no.sanji1993 ingilizce butun kaynaklari okudum. Senin guclerinin benim ki karsisinda sansi yok diye cevriliyo orda yazdiklari sey. Turkcelere baktim sasirtici bir sekilde dogru cevirmisler ordada aynisi yaziyor. Hangi ceviriye bakarsan bak dedigim sey yaziyor. Zaten haki bilen kumandan adamin 2y oncesindeki smoker gibi bir adama onu demesi sacma olur.
Resmi çeviri. Üstünlük falan yok.

Logia > zoan.Bire bir , alan saldırısı vs. farketmez.Bir kere haki bilmeyen ortalama bir zoan kullanıcısı herhangi bir (yami-yami hariç) logiaya dokunamaz bile.Bire bir mücadele bile edemeden tek yer.Caribou vs chopper bire bir kim yener sence ? Düşünceni merak ediyorum sadece , hiçbir kötü niyet yok.
Bana mı didin ? :hoo: Başkası cevaplamayınca üstüme alındım.

Soruna gelince.. Tabi ki Caribou yener ama yaptığın karşılaştırma Lucci vs. Caribou kadar dengesiz.

Meyvenin potansiyelini kullanıcısı belirler. Luffy bireysel anlamda en çok Lucci karşısında zorlanmış mangaka da en iyi bireysel dövüşleri zoanların çıkardığını belirtmiş zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık