Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
 1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
  Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[İnceleme] Logia ve Paramecia, Şeytan meyvesi uyanışları

'Teori, İnceleme, Tartışma' forumunda Sir Crocodile tarafından 14 Kas 2017 tarihinde açılan konu

 1. Mesaj Sayısı 4,470
  Üyelik Tarihi5 May 2015
 2. Mesaj Sayısı 5,898
  Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
  Genel anlamda değerlendirecek olursak her meyve türünün uyanışı olur. Logiaların en iyi meyve türü olarak sınıflandırılmasının nedeni çevreye etkilerinin daha iyi olmasından ve meyvelerin kaliteli olmasından kaynaklanıyor olabilir. Yoksa bana kalırsa özel paramecialar logilardan daha iyi. Çünkü iki meyve türünün özelliklerini de kullanabiliyorsun. Eğer logialar da özel paramecialarda olduğu gibi meyvenin formunu katı, sıvı, (belki gaz) şeklinde ayarlayabiliyorlarsa o zaman başka. Lakin şu an özel paramecialar logialara göre daha iyidir benim gözümde.

  Bir de neye göre iyi, kime göre iyi durumu söz konusu. Her meyvenin kendine göre artıları-eksileri var. Buna binaen savaşacağın şeye göre uygunluk ve etkililik durumu söz konusu.

  Sonuç olarak logialar iyi, evet. Ama bence en iyi değil şu an için.
   
 3. Erkan12 (D.)
  Mesaj Sayısı 3,841
  Üyelik Tarihi4 Nis 2010
  Tamam Oda dedi ama elimizde hiçbir bilgi yok, belki farklı türde uyanışlar vardır tam olarak bilmiyoruz, o sebepten nasıl değerlendirmemizi bekliyorsun. Crocodile hiçbir açıklama yapmadan uyanmış zoan diyip geçti. Bizim bahsettiğimiz aynı uyanış mı belli değil.
   
 4. serkan3441 (Üye)
  Mesaj Sayısı 306
  Üyelik Tarihi1 Eki 2010
  Ordaki uyanışla doflamingo'nun bahsettiği uyanış aynı değilki.Kıçı kırık 4 tane impel down nöbetçileri meyve uyanışı açacak ama yonkou sağ kolu olan marco meyve uyanışı açamayacak.Şuana kadar Marco için öyle birşey görmedik.Eğer zoanlarda olsaydı marineford savaşında marco kesinlikle o yeteneği kullanırdı.Oradaki uyanış farklıdır bence.
   
 5. Mesaj Sayısı 4,470
  Üyelik Tarihi5 May 2015
  Normalden daha hızlı iyileştiklerini ve bilinçlerinin kapalı olduğunu söyledi. Her uyanış kesinlikle çevreyi etkileyecek diye bir şey yok. Doflamingo ve Katakuri üretici olduğu için çevreyi etkilemeleri normal.

  Bir de Crocodile sıradan biri değil. Gayet bilgili biri. Uyanış değilse niye uyanış desin? Neyse daha fazla uzatmak istemiyorum.
   
 6. Mesaj Sayısı 4,470
  Üyelik Tarihi5 May 2015
  Zorla yaptırılmadığını nereden biliyorsun? Deney ürünü olarak uyandırılmış olabilirler.
  Onlarda var diye Marco'da da olmak zorunda mı? O mantıkla bakarsan Boa Hancock'ta Haoshoku var ama Marco'da yok.
   
 7. The-Hound Family Business

  The-Hound (Family Business)
  Mesaj Sayısı 1,222
  Üyelik Tarihi9 Ağu 2013
  Uyanışta Haoshoku gibi olabilir yani, herkesin yapabilceği birşey değil gibisinden.
   
 8. Mesaj Sayısı 4,470
  Üyelik Tarihi5 May 2015
  Ben zaten herkes açar demedim. Koşul var mı yok mu belli değil. Ayrıca Minochihuahua bana deney ürünü olabileceklerini düşündürüyor. Bu kadar çabuk bulduklarına göre öyle olabilir.
  [​IMG]
   
 9. Büyük ihtimalle vegapunk ın yaptığı birşeydir.Adam şeytan meyvelerinin şifresini çözmüş nasıl olsa.Chopperın kullandığı gümbürtü topuna benzer birşey kullanıyor da olabilirler belki.Kalıcı olan ama karşılığında benliklerini kaybediyorlar gibi.
   
 10. Mesaj Sayısı 4,470
  Üyelik Tarihi5 May 2015
  Olabilir. Ben de öyle düşünüyorum.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık