Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Logia Sıralaması

pika nerfli olmasa en iyi meyvede çok nerf yemiş. ışık hızında değilsin 1 kere olsan en hızlı sen olursun ışık hızını geçersen izafiyet teorisi için işine falan girmeye başlıyo oraları karışık zaten herşey ışığa göre kurulu. mc2 yi unutmuşlar. ışığın sağlayacağı nükleer enerjiyi seriye ekleseler seride güç dengesi diye birşey kalmazdı galiba gelen geçen yok olurdu :D . ondan sonra onun antisi olarak gördüğüm yamiyami meyve iptali yeteneğini sevmiyorum onun yerine daha güzel birşey olabilirdi mesela tüm karanlığı kontrol etme gibi. etrafta ışığa dair herşeyi yok etme özelliği olsa hatta haki ile görmeyi bile engellese süper olurdu. sonuç olarak mutlak hiçliği getirse. ah oda gibi güzel çizsem seinen serilerin kralını çıkarırdım da tek çizebildiğim tel ali.

konuyla biraz alakasız oldu ama neyse. serinin en güçlüsü 1. yamiyami 2.pikapika

Goro Goro denilen yetenek Logia kullanıcılar karşısında avantajsız. Fakat Yami Yami denilen meyve tüm meyve kullanıcıların antisi. Kısacası en güçlü Logia Yami Yami'dir. Artı olarak 2 meyve yeme gibi bir güç vermiş kullanıcıya daha ne yapsın.

Eveeet şimdi başlayalım.
1) Gaz Meyvesi
Olup olabilecek en güçlü logia meyvesidir. Aldığın nefesle seni öldürebilecek bir yetenek. Soluyup içine çektiğin gazı patlabilir. İçten patlarsın ve öldüğünü bile anlamazsın. Diğer taraftan bu meyve kullanıcısı istemediği sürece nefes bile alamazsın. Daha neler neler çıkar bu meyveden. Kesinlikle benim bir numaramda bu gelir. Caesar gibi bir malın kullanması nedeniyle meyvenin potansiyelinin milyonda biri anca kullanılıyor.

2) Duman Meyvesi
Smoker meyveyi kullanmayı şimdilik pek beceremese de müthiş tehlikeli ve güçlü bir meyvedir. Kısmen gaz meyvesine benzer saldırılar yapabilir. Örneğin; düşmanın burnundan, kulağından, ağzından içine dolup balon gibi şişirip patlatabilir ya da içinde elini yeniden somut hale getirip düşmanın kalbini sıkıp patlatabilir.

3) Yıldırım Meyvesi
Mükemmel hız, mükemmel gözlem yeteneği ve mükemmel saldırı gücü. Her ne kadar mangada milyon voltlar kimseyi öldürememiş olsa da olması gerektiği gibi çizilseydi her yıldırım yiyeni kül edecek bir meyve.

4) Ateş Meyvesi
Ace, meyvenin tüm potansiyelini ortaya çıkaracak bir karakter olsa da erken göçüp gitti. Yine de Sabo'dan umutluyum. O da bunu başarabilir. Ateşin bir sıcaklık üst limiti yoktur. Dünyaya yaşarken cehennemi getirebilir. Burnunun dibine ufak bir güneş koyabilir. Meyve uyanışıyla birlikte her yerin milyonlarca santigrat derecede yandığını düşünsenize. Sabo sert sert bakarak ağır ağır Akainu'nun üzerine doğru yürür. Sabo'dan yayılan alevler etrafa doğru yayılır, her yer milyonlarca derecede yanarken Akainu'yu bile yakar. Hayali bile güzel.

5) Soğuk Meyvesi (Kuzan'ın meyvesi)
Bunun çevirisinden pek emin değilim ama eğer anlamı buz ise benim listemde sıralamaya giremez. Ben soğuk meyvesi olarak düşündüm ve onun için bu sıraya koydum. Aslında ateş meyvesiyle benzer özellikleri olduğu için çok güçlü olduğunu düşünüyorum. Sıcak ve soğuk için herhangi bir engel koymak imkansız. Ateş nasıl her şeyi buharlaştırabilecek potansiyele sahipse soğuk da her şeyi kaskatı hale getirebilecek potansiyele sahip.

Eveeet şimdi başlayalım.
1) Gaz Meyvesi
Olup olabilecek en güçlü logia meyvesidir. Aldığın nefesle seni öldürebilecek bir yetenek. Soluyup içine çektiğin gazı patlabilir. İçten patlarsın ve öldüğünü bile anlamazsın. Diğer taraftan bu meyve kullanıcısı istemediği sürece nefes bile alamazsın. Daha neler neler çıkar bu meyveden. Kesinlikle benim bir numaramda bu gelir. Caesar gibi bir malın kullanması nedeniyle meyvenin potansiyelinin milyonda biri anca kullanılıyor.

2) Duman Meyvesi
Smoker meyveyi kullanmayı şimdilik pek beceremese de müthiş tehlikeli ve güçlü bir meyvedir. Kısmen gaz meyvesine benzer saldırılar yapabilir. Örneğin; düşmanın burnundan, kulağından, ağzından içine dolup balon gibi şişirip patlatabilir ya da içinde elini yeniden somut hale getirip düşmanın kalbini sıkıp patlatabilir.

3) Yıldırım Meyvesi
Mükemmel hız, mükemmel gözlem yeteneği ve mükemmel saldırı gücü. Her ne kadar mangada milyon voltlar kimseyi öldürememiş olsa da olması gerektiği gibi çizilseydi her yıldırım yiyeni kül edecek bir meyve.

4) Ateş Meyvesi
Ace meyvenin tüm potansiyelini ortaya çıkaracak bir karakter olsa da erken göçüp gitti. Yine de Sabo'dan umutluyum. O da bunu başarabilir. Ateşin bir sıcaklık üst limiti yoktur. Dünyaya yaşarken cehennemi getirebilir. Burnunun dibine ufak bir güneş koyabilir. Meyve uyanışıyla birlikte her yerin milyonlarca santigrat derecede yandığını düşünsenize. Sabo sert sert bakarak ağır ağır Akainu'nun üzerine doğru yürür. Sabo'dan yayılan alevler etrafa doğru yayılır, her yer milyonlarca derecede yanarken Akainu'yu bile yakar. Hayali bile güzel.

5) Soğuk Meyvesi (Kuzan'ın meyvesi)
Bunun çevirisinden pek emin değilim ama eğer anlamı buz ise benim listemde sıralamaya giremez. Ben soğuk meyvesi olarak düşündüm ve onun için bu sıraya koydum. Aslında ateş meyvesiyle benzer özellikleri olduğu için çok güçlü olduğunu düşünüyorum. Sıcak ve soğuk için herhangi bir engel koymak imkansız. Ateş nasıl her şeyi buharlaştırabilecek potansiyele sahipse soğuk da her şeyi kaskatı hale getirebilecek potansiyele sahip.
enelin meyvesi gaz meyvesinden güçlü oluyor otamatik nefes almasına ihtiyaç yok :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık